Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány egyedül jár el...

Ha egy lány egyedül jár el különböző eseményekre, helyekre, akkor mennyi az esélye hogy valaki megpróbál megismerkedni vele?

Figyelt kérdés
Gondolok pl kiállításra, koncertre stb.

2015. febr. 2. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
101%
2015. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
2015. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég sok, főleg ha az adott eseményen alkoholt is kapni.
2015. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
esetleg ti is fel tudnátok sorolni olyan helyeket, ahol könnyebben, vagy kényelmesebben tudtok kezdeményezni egy lánynál?
2015. febr. 2. 23:57
 5/13 anonim ***** válasza:
élelmiszerbolt
2015. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kocsma tanfolyamok gyakorikerdesek utca plaza veradas :D
2015. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Iskola, tánciskola, kórus, lift.:)
2015. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
gyakorikérdések.hu
2015. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég sok,bár mondjuk attól is függ,milyen férfiakat szeretne magának.Mert a bunkó nagyképűekből biztosan kap párat,de ha egy értelmesebb és szerényebb férfit szeretne,az már más helyzet...

Nálam nem maga a hely a lényeg hanem,hogy a lány akár messziről is,de mennyire érdeklődik irántam.Szóval ha néz és kedvesen mosolyog rám,akkor valószínűleg odamegyek hozzá beszélgetni,és a többi meg kialakul majd...

Azonban ha csak néz mindenfelé fapofával,és nem látni rajta semmit,akkor nyilván nem fognak nála kezdeményezni.

Én ezt nem értem amúgy manapság,hogy mint később kiderült,állítólag lett volna esélyem pár lánynál,csak mivel semmit nem lehetett rajtuk látni,így aztán gondoltam biztosan nem érdeklem őket.Aztán 1 közös ismerős mondta,hogy amúgy lett volna náluk esélyem,csak oda kellett volna menni hozzájuk.

Csak hát ki tudja melyik gondolkozik így,és melyik nem,tényleg semmi nem látszik a mai lányok többségén,fapofával állnak,és maximum néznek.Hát én komolyan mondom kikészültem az ilyenektől...

2015. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Otthon kezdeményezek a legkényelmesebben :)
2015. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!