Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány nagyon tetszik nekem...

Egy lány nagyon tetszik nekem és szeretnék megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Az a baj velem ha meglátom beparázok és nem merem megszólítani meg mindig magamban mondom hogy majd holnap beszélek vele de nem mert volt már pár eset hogy visszautasítottak és félek attól hogy megint megtörténik újra ,pedig ez a lány nagyon tetszik nekem.

Előre is értelmes válaszokat kérek (köszönöm)!



2015. ápr. 1. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

vicces válasz: igen gondolom tetszik és megismerkednél vele :DD


normális válasz:ez 2 dolog miatt lehet vagy önbizalom hiányod van vagy nem tudsz vele hosszabb jövőt elképzelni.a tetszés és a szerelem között van különbség én mondom.ha önbizalomhiányod van akkor kondizz, sokat segít. növeli az egot, nagyon. ego = önbizalom.

2015. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha félsz,akkor facebookon beszélj vele
2015. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Írj rá facebookon :D ha végül nem jön ki jól a dolog,akkor még a bolondok napjára is ráfoghatod:D "április bolondjaaa:D"
2015. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy face-n ráírtam és nem írt vissza meg már két éve kondizok és nincs nagy ego-m.
2015. ápr. 1. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Most tetszik, vagy szerelmes vagy belé?


Én szerelmes voltam még általánosba egy osztálytársamba. Nem mertem neki megnyílni, és részben ugyanazt a hibát követtem el mint te. Mindig másnapra halasztottam a dolgot míg aztán el nem ballagtunk. Az útjaink szétváltak. És azóta is folyton az jár a fejemben, hogy mekkora hülye voltam. Milyen szép dologról mondtam le. Lemondtam az első igazi szerelemről, az első élményekről.

Tanulj a hibámból és próbálkozz be nála. Nem veszthetsz semmit.

2015. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerelmes vagyok belé már azóta mikor megláttam először le se tudtam venni a szemem róla és napról napra egyre jobban tetszik.

Meg azt se tudom hogy szólítsam meg.

2015. ápr. 2. 14:24
 7/8 anonim válasza:
Szerintem csak köszönj rá, és figyeld a reakcióját, ha kedvesen rád mosolyog és vissza köszön, akkor próbálj beszélgetni vele olyan dolgokról amik érdekelnek, és ha találtok közös témát akkor el is hívhatod valahova, hogy beültök dumálni, és szerintem érteni fogja a célzásokat. :) De ne legyél gyáva, mert később bánni fogod, ragad meg mindig a jelent, hogy élvezd a holnapot :) Nem az a jó taktika, hogy holnap beszélek vele, mert abból mindig holnap lesz.
2015. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem amit mondasz csak várnom kell ápr.8-ig mert amikor megyek suliba akkor látom buszon és akkor biztos hogy megint nem merem megszólítani mert ha még most a tavaszi szünetben találkoznék vele akkor megszólítanám mert te segítettél ezzel és arra már elmegy az önbizalmam.
2015. ápr. 2. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!