Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Az van hogy odajött beszélni velem, utánna megismerkedtünk, egyik nap azt mondja hogy nem tetszek neki pedig semmi ilyen témát nem hoztam fel. Majd megnyugtattam hogy nekem sem tetszik. Tovább beszéltünk majd elhívtuk moziba pár haverommal. Azt mondta nem ér rá, megváltoztattuk az időpontot és megint megkérdeztük erre nagyon ellenszenvesen válaszolt hogy ne legyek ennyire rámenős,pedigcsak.Lmegkérdeztem(más csajok is lettek vna). Azóta flegmán lekezelően ír de viszont állandóan bámul...miért? Amikor elmegyek mellete akkor nem vesz észre de mondták haverjaim hogy mindig néz. MIÉRT?

2015. ápr. 1. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy néz nem jelent semmit. Végig megyek a folyosón és 3an fordulnak utánam. Mégsem jelent semmit!:'D
2015. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!