Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért jártok nudista...

Lányok! Miért jártok nudista strandra?

Figyelt kérdés
Csak azért, hogy egyenletesen barnuljatok, vagy nem túl nyíltan, de szexpartnert is kerestek?
2015. ápr. 2. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de párommal szoktunk járni:

Barnulás! Nem más. A lányok nem pasizni akarnak ott, sokkal jobb pasik vannak normál strandon (90% öregek vannak) ahol szintén sokat tudsz mutatni és ott könnyebb ismerkedni is és persze egy kósza menetre könnyű félre menni is.

2015. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát én ha barnulni akarok elmegyek szoláriumba és ott legalább nem bámul nemtudom hány ember..úgyhogy kizárt hogy én elmenjek egy ílyen helyre!!

19\L

2015. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem olyanokat, akik elmennek ilyen helyre :)
2015. ápr. 2. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam pasizó lányt nudi strandon. (vagy csak én nem figyeltem)

Oda elsősorban meztelenül napozni járnak meg fürödni, és mindenféle korosztály. Nem ritka, hogy komplett családok lejárnak.

2015. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2: vannak olyan emberek (pl én és párom) akik semmi pénzért nem mennének szoláriumba. Viszont a pucérkodás ilyenkor nem perverzkedés, a szaunánál is meztelen vagy és ott is vannak helyek ahol kint a szabadban lehet pihenni két felöntés között.
2015. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!