Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Tetszik egy fiú,...

Mit tegyek? Tetszik egy fiú, de van barátnője. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki nagyon-nagyon tetszik, és nem csak mert jól néz ki, hanem mert fantasztikusan gitározik (ez nekem számít), király, egyedi humora van, okos és kedves, intelligens, tehát pont olyan, amilyenre vágyok. Nagyon jóba vagyunk, sokat nevetünk, viccelődünk, beszélgetünk és bízunk egymásba, és egyébként sokszor megdicséri a külsőmet, pl. hogy jó a hajam, menő a cipőm, stb. és ezek nagyon jól esnek. Őszintén szólva, szerintem tetszem neki, csak az a baj, hogy van barátnője, akiről annyi a magam iks véleményem, hogy egy kis megbízhatalan ribi, és egyébként mindenki ezt gondolja róla, csak maga a srác nem. Nem akarom őket szétszakítani, mert nem akarok szemét lenni, de amúgy azt vettem észre, hogy már a srác sem figyel fel rá annyira, már többször is összevesztek, de mindig megbocsátottak. Nem akarok nagyképű lenni, de az a véleményem, az őszinte véleményem, hogy èn sokkal jobban illek ahhoz a sráchoz! El kéne neki mondanom, hogy tetszik? Ha igen, HOGYAN? Szókimondó, őszinte ember vagyok, csak nem tudom, hogyan mondjam el neki, hogy tetszik...

15/L



2015. ápr. 2. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy.

de két embert nem szabad szétszakízani, mert neked tetszik.

nehogy te is így járj

2015. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első, igen, erről beszéltem, hogy nem akarom őket szétszakítani!
2015. ápr. 2. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:

mire vársz akkor? arra hogy tapsoljak?

valld be az érzéseidet!

2015. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd őket békén. Aztán ha szakítanak, kicsit rendbejön a srác aztan tied a terep
2015. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es, nem mondod? Direk nagybetűvel írtam, hogy HOGYAN??!!!
2015. ápr. 2. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szókimondó, őszinte ember vagyok, csak nem tudom, hogyan mondjam el neki, hogy tetszik..."


Na ezt a mondatot hogy raktad így össze?


Figyelj,most meg mondom az őszintét. Egy nagyképű,arrogáns kis liba vagy. Most azt várod,hogy mindenki igazat adjon neked,pedig magad is tudod,hogy nem helyes amit akarsz.


Megmondhatod a srácnak,hogy szereted,meg bejön neked. De max annyi lesz,hogy ha mégis szétmennek akkor egyből összejön veled. Te leszel a suli ribije és a srác sem fog túl komolyan venni. (Könnyen jött könnyen ment)


De ha ügyesen kivárod,hogy szakítsanak. Megmaradsz nagyon közeli barátnak és ha 2hónap múlva összejöttök,akkor szinte biztos egy tarts kapcsolat és senkinek egy szava sem lehet :)

2015. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!