Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszélgetni, lelkizni?

Beszélgetni, lelkizni?

Figyelt kérdés

2 napja "depresszios vagyok"

Mindenkin segitek szeretek is masokon segiteni

Visszon ha mar arrol van szo h kene egy haver/lelkitars aki meg hallgat megert es legalabb lelket ont belem akkor sehol senki.

Megertem hogy mondenkinek vanak problemai de ez azert mart sok.

Aki ram ir itt gyakorin segitek neki nem varok el cserebe semmit mikor ugy erzi h segitettem rajta le lep szo nelkul nem lehet igaz h egyszer egy "evben" vagyom lelkitarsra es sehol senki persze ha baj van akkor mar mindenki jon hozzam h segitsek segitek tenyleg szivesen de ez mar tul sok.. igy is mindig sirok.. nem mutattom ki de belul nagyon fajnak bizonyos dolgok es nem nyafogni vagy ilyesmiert irom egyszeruen eddig birtam.



2015. ápr. 4. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Irj batran.
2015. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan:)
2015. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 To7ka ***** válasza:
Mesélj nyugodtan, de szerintem gondold át azt, hogy minél több időt fordítasz mások lelki problémájának enyhítésére, azzal csak egyre jobban elnyomod, vagy kifogásokat keresel, hogy saját magadon segíts közbe. Nem rossz néha önzőnek lenni, rendbe tenni a saját életed, csak arra fókuszálni, és nem törődni más bajaival.:) Vagy akkor is olyan emberekkel érdemes, akiknél érzed, hogy kölcsönös a dolog, élvezed a beszélgetést, és nem csak lelki támasz vagy. Fel a fejjel!:)
2015. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írhatod.
2015. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj rám :)
2015. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vanak olyan sebek amik gyogyithatalanok

Amikor senki nem erti hogy kesz ennyi volt

Nem akar a gyerek tovabb szenvedni nem szeretne a multjaba vissza esni de egyszeruen nincs ki ut hiaba mondjak azt h van ki ut nem ebbol tenyleg nincs kiut. Nem azert irom mert meg probal valaki rajtam segiteni es en nemis figyelek ra. Ha nem azert mert ebbol komolyan nincs kiut. Itt mar meg csak a konnyeim sem hatnak senkit persze nemis az a cel h valaki sajnaljon nem kell sajnalni. Ha nem meg probalni velem beszelgetni szoterteni. 12 szer szeretem volna ongyilkos lenni. Nem ez sajnos nem egy vilag fajdalmu tini hizti. Itt mar komoly baj van es megint egyedul vagyok mint mindig. Az ongyilkossagi kiserlettem utan kezdtem el segiteni az embereken ebbe a dologba zarkozom be. Az en eletem senki nem tudta "meg menteni" de en masoket meg tudom menteni. Ez enyhiti a bennem lakazo fadalmat.

2015. ápr. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!