Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Interneten ismeretlen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismeretlen, vagy alig ismert csajokkal elég jól eltudok dumálni, egy ideig;de személyesen már nem jut rögtön az eszembe semmi, valaki tud segíteni? Remélem, többi lent.

Figyelt kérdés
Interneten ismeretlen, vagy alig ismert csajokkal elég jól eltudok dumálni, egy ideig;de személyesen már nem jut rögtön az eszembe semmi, amiről beszélhetnénk. Van egy lány, akivel elég sokat beszélek msn-en, stb,1szer találkoztunk személyesen, viszont akkor nem nagyon jutott mi az eszembe. Nekem bejön és szerintem neki is bejövök, csak nyuszi vagyok. Valaki tud rá valami megoldást?
2010. nov. 25. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
bár van h neten kibeszélünk egy adott témát,pl egy filmet vagy hasonlót,aztán néma csönd... s ez így nem hiszem h nyerő lenne
2010. nov. 25. 19:08
 2/3 anonim ***** válasza:
ismerkedj partykban. részegen csak úgy fosni fogod a szót, a p*csalesőd be se fog állni.
2010. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd el vhova, akár csak sétálni, beszéltesd, érdeklődj, de azért módjával(ne vallasd:D), egyszerűen csak érezze, hogy nagyon kíváncsi vagy rá, és természetesen bókolj...na ne túl sokat, mert szerintem akkor az egész hitelét veszti, és úgy jön le, mintha mindenkinek ezt nyomnád.. Nézzetek meg mondjuk egy filmet - akkor máris van egy közös témátok.


Ne legyen benned megfelelési kényszer, mert ha ez "tutyi-mutyisággal" párosul, az vmi szörnyű. Mondd el neki bátran a véleményed.


Légy udvarias!


...és még annyi: Szerintem a Nők leginkább a magabiztos fickókat szeretik. Ha pedig nem vagy az (nagyon úgy tűnik). akkor legalább légy jó színész, és hitesd el vele, hogy az vagy - később, ha minden jól megy, és erőt veszel magadon, úgyis azzá válhatsz.

2010. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!