Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus lányok Tolna megye...

Leszbikus lányok Tolna megye környékéről, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy szeretetteljes,megértésben és tiszteletben gazdag kapcsolatot szeretnék egy hozzám kicsit közelebb lakó lánytól. Paks környékén lakom. Külsőleg hosszú,hullámos barna hajam és barna szemem van. 162 cm vagyok és 50 kg. Lányosan öltözködöm,de nem sminkelem magam.

Belsőm szerint én egy művészet kedvelő,kicsit visszahúzódó lány vagyok. Könyveket,verseket írok,rajzolok és télen a hóból szobrászkodni szoktam. Legnagyobb szenvedélyem az érzékiség és a romantika. Számomra egy kapcsolat nem a szexről,hanem az érzelmek szépségéről szól...elég bújós és szeretet igényes vagyok.

Ha bármelyik közelebb élő lánynak van kedve jelentkezni,az írjon privátban. A fiúkat pedig már most figyelmeztetném,hogy ez lányoknak szól,velük max barátkozni tudok. A beszólások pedig már most értelmetlenek,jól megmosolygom majd az összeset.

16/L/L



2015. ápr. 5. 16:18
 1/3 anonim válasza:
Itt vagyok! Írtam privátot is:)
2015. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ciana ***** válasza:

Szia!

Kicsit idősebb vagyok, de ha gondolod, és szeretnél beszélgetni, akkor itt vagyok.

20/L/L

2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tolna megyében élő 18 éves sráccal (CSAK) barátkozás, akinek már ……-ra elege van, hogy ebben a megyében nemtalál egy jó barátot sem? :D
2015. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!