Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak nőies leszbikus lányok,...

Vannak nőies leszbikus lányok, akik szintén nőies lányokhoz vonzódnak? Somogy megye környékéről. (Ha sokat akarsz olvasni, kattincs ide). :D 20/L/L

Figyelt kérdés

Elég rég óta szemezgetek a kiìrt kérdések és azokra adott vàlaszok között, hogy ki az, akivel érdemes beszélgetést kezdeményezni. (Gondolom/remélem nem vagyok egyedül.) Hallottam már emberektől, hogy itt találkoztak a pàrjukkal. Bár kicsit szkeptikus vagyok, remélem velem is történhetnek csodák. Hátha eddig én nem talàltam, de engem megtalálnak.

Olyanok ne is ìrjanak, akik csak szórakoznak és nincs bennük annyi, hogy egy bizonyos idő utàn talàlkozzunk, vagyis, ha kamuk..

Őszintén leìrom, hogy én egy a tökéleteshez közel àlló làny va.. na jó, nem.. tele vagyok hibàval, ahogy mindenki. Szeretek irànyìtani, ezzel szemben igénylem, hogy egy erős személyiség legyen a tàrsam. A nőies nők vonzanak, én is az vagyok.

Nagyon fontos a jó humorérzék, mert szerintem ahhoz csatolható automatikusan az inteligencia! Az igényesség, a kedvesség és optimizmus, életet szerető, új dolgokba fejest ugró lányokat keresek, mert Velük biztos lesz miről beszélgetni, mivel én is ilyen vagyok.

Nem akarom tovább húzni. :D Ha valaki, akire igazak a fentiek és akar ismerkedni, nyugodtan ìrjon.

Nem tudom mennyire jött le a fentiekből, (most nem olvasnám vissza, mert nagyon sokat ìrtam) de csak komoly szándékú lányok üzeneteit vàrnàm. És nem akarok szőrözni, de csak leszbikusoktól. (Biszexel maximum baráti szándékkal.:)



2015. márc. 31. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekelhet akár, küldj privátba egy skype címet. 18/L
2015. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hát én nem vagyok leszbi de lehet megeshet szerintem a leszbikus barátnőimnél nincs nöies férfias fél mindketten lányok nők elmondásuk szerint
2015. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Először: Nem kattincs, hanem kattints, továbbá: szeretsz irányítani, de erős személyiségre van szükséged, valamint: tökéletes vagy csak tele hibákkal. Kicsit zavaros, kiforratlan még a személyiséged. Ezt fejleszd, mert amúgy kedves lánynak tűnsz!
2015. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt véletlen elírtam.

Az, hogy erős személyiség vagyok és az erős személyiségek vonzzanak, szerintem nem jellemhiba. :)

Az, hogy tökéletes vagyok, pedig csak egy poén akart lenni. Azért nem fejeztem be a mondatot és folytattgam azzal, hogy "..na jó, nem..". :)

De köszönöm, hogy rávilágítottál. Tényleg nem egyértelmű. ;)

2015. ápr. 1. 15:47
 5/13 mydelirious válasza:
Hát, környékről végülis... Siófokra elég sokat járok Veszprém megyéből. :) Írj bátran! 23/L/L
2015. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kifejezetten szimpatikus vagy a leírt dolgok alapján. Ne aggódj, egyáltalán nem volt félreérthető a tökéleteshez közel álló rész, szerintem az emberek nagy részének egyértelmű volt, hogy vicceltél.

A nyelvtannáciskodáshoz azonban annyit hozzátennék, hogy őrületes öngól ilyen szövegkörnyezetben (máshol is, de itt főleg) az intelligencia elírása, amit nagyvonalúan gépelési hibának tulajdonítok :D.

Érdemben válaszolni (jelentkezni) azonban sajnos 3 dolog miatt sem tudok, pedig ismétlem, kifejezetten megfogott a leírásod. Egyrészt a hely nem stimmel, másrészt, bár nem írtál, de talán az életkori szórásból is kiestem a 30 évemmel és harmadrészt (ez a valódi oka a hozzászólásomnak) biszexuális vagyok, akiket egyértelműen kizártál a keresésből.

Nyilván ismeretlenül egy ismeretlent nem feladatom és nem is áll szándékomban meggyőzni semmiről, de kikívánkozik belőlem, hogy milyen borzasztóan elkeserítő, hogy egy olyan "közösségen" belül, akiknél folyamatos küzdelem és harc a társadalomba ivódott sztereotípiák leküzdése és a tolerancia erősítése, mennyire mindennaposak a biszexuálisakkal kapcsolatos negatív előítéletek, sztereotípiák.

Keep calm and be open minded! :)

2015. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kedves 6-os válaszíró! Ha nem sértelek meg adok egy tanácsot. Itt nem sokra értékelik azt amikor tisztán szépen, világosan, terjedelmes formában -vagyis ahogy megírtad- fejted ki a gondolataidat egy-egy kérdésre válaszolva. Ezen az oldalon az a trend ha megnézed, ritka kivételtől eltekintve, hogy 1-2 szavas hányaveti nemtörődöm laza látszatot elérni próbáló stílusban kommunikálnak egymással nagyon sokan. És ha flegmasággal, nagyképűséggel is füszerezi a mondandóját a kommentelő, a kérdező, akkor az már kifejezetten menő ugyebár. Ő szerintük természetesen. Mert általánosságban természetesen nagyon nem az. Szóval ilyen intellektussal mint amilyennel téged ajándékozott meg a sors azt hiszem szerencsésebb lenne máshol keresned mert itt sok reménnyel nem kecsegtet a próbálkozás. Persze lehet hogy tévedek és szerencséd lesz. Elvenni semmiképp nem szeretném a kedvedet,sem szándékomban sincs, sem jogom nincs hozzá, nem ezért írtam. Csak egy egyszerű, segítőszándék vezérelte jó tanácsnak szántam ezt a bejegyzésemet.
2015. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha már roppant intelligens emberként megszólod egy betű hiányát akkor magyarázd már el légy szíves a "nyelvtannáciskodás" szó jelentését!
2015. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hűha.

Elismerem nagy gòl a sajàt kapumba, hogy elìrtam néhàny szót. Az intelligensen mondjuk kicsit nevettem, mert elég kellemetlen.

Nyelvtannàci az, aki kiszúrja a nyelvtani hibàkat. (Ha komoly kérdés volt) :)


Megragadnàm az alkalmat és letisztàznàm, hogy semmi problémàm a biszexekkel. Csak van egy "rossz" tapasztalatom, ami egy bizonyos làny miatt ért.

Igazàbòl ennyi. :)


Kellemes Húsvétot! ;)

2015. ápr. 6. 13:40
 10/13 anonim válasza:
Kedves Kérdező köszönöm a szómagyarázatot kedves vagy, de illett volna a 6-os válaszírónak megmagyarázni neki szántam a kérdést de udvariasan megelőzted. Aki egyébként így kiakad egy kihagyott "l" betű miatt azt inkább elkerülöm mert mi van ha nagyobb hibát követ el az ismerőseként valaki? Az milyen büntetésra számíthat Tőle?Lehet kalodába zárja!
2015. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!