Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki ha nem merek nyitni a...

Ciki ha nem merek nyitni a nők felé? Az a baj hogy nem is tudom hogy kezdjem el! Rögtön észre vennék hogy félénk vagyok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

"Ciki ha nem merek nyitni a nők felé?"


-->Nem ciki, sokan vannak ezzel így. Viszont jó hír, hogy meg lehet tanulni csajozni.


"Az a baj hogy nem is tudom hogy kezdjem el"


-->Kezdetben úgy, hogy fokozatosan szoktatod magad hozzá a nők társaságához. Én ezt úgy csináltam, hogy kis lépésekben haladtam a konkrét akció felé. Először még csak ráköszöntem a lányokra, később már figyeltem arra, hogy minél többet beszélgessek velük, idővel pedig már konkrét akcióba is léptem, és a beszélgetés végén elérhetőséget értem tőlük.


"Rögtön észre vennék hogy félénk vagyok?"


-->Abban biztos lehetsz hogy igen, ráadásul a közhiedelemmel ellentétben ezt minden esetben pozitív. Ha szóba is áll veled, mindössze barátként fog rád tekinteni. A lányok ugyanis a határozott fickókat akarják párjuknak.


Van azonban lehetőséget fejlődni, szóval ne aggódj! Én is nagyon félénk voltam, ma azonban már simán merek nyitni a nők felé.

2015. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak el kell valahogy kezdeni, utána már minden a külsődön múlik.
2015. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már jó pár éve próbálom el kezdeni,de nem megy.
2015. ápr. 6. 09:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Én segíthetek a problémádon de csak ha te is akarod.

Érdeklődj privátban

2015. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Csak el kell valahogy kezdeni, utána már minden a külsődön múlik."


-->A külső másodlagos, a belső fontosabb. A nők ugyanis nem olyan vizuális típusú emberek mint a férfiak. Nekik az érzelmek a fontosak. Pont ezért van az, hogy a rosszfiúk iránt szerelemre lobbannak, mert azok tudják, hogyan kell a nőkben vonzalmat generálni.

2015. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem a humor rovat!
2015. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző, én saját tapasztalatból beszélek.
2015. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is saját tapasztalatból mondom. Olyan párt még nem láttam, ahol kettőjük közül a nő nézett volna ki jobban.
2015. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Én is saját tapasztalatból mondom. Olyan párt még nem láttam, ahol kettőjük közül a nő nézett volna ki jobban."


-->Az lehet, hogy saját tapasztalatból beszélsz, viszont - nem akarlak megbántani - de az is fix, hogy nem foglalkozol a nőkkel annyit, amennyi szükséges lenne, hogy megértsd őket. Aki gyakran jár ki nyilvános helyre, és hetente megszólít minimum ismeretlen 4-5 csajt, az érdemes tapasztalatokkal gazdagodhat. De akkor egy példának itt vagyok én: Elől már kissé kopaszodtam, van egykis pocakom, és egy szép kék szemű, vörös hajú barátnőm van. Ja, és még gazdag sem vagyok.

2015. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igazad van én is ezt mondom járjanak ki ismerkedni nőkkel, meg értsék meg a nők helyzetét ..... de nem a kifogáskeresés meg a fikázás mások hibáztatása sokkal könnyebb.

na meg aki úgy van vele hogy a nőknek a külső számít akkor kezdjen már el dolgozni a külsején ne a tökét vakarássza

2015. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!