Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Linkelnétek képet, hogy...

Linkelnétek képet, hogy nézhet ki egy nő, aki 170 centi és 80 kg, de sportosnak mondja magát?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy nővel mostanában, 30-as évei elején van, és saját bevallása szerint sportos alkata van, de 170 centi magas és 80kg. Én ezt valahogy nem tudom összepárosítani a sportos alkattal. Persze lehet, hogy bennem van a hiba. Esetleg tudnátok képet linkelni, h milyen lehet egy ilyen alkat?

Csak barátilag ismerkedünk, és csak az arcáról küldött képet, amin nem látszik, h el lenne hízva.



2015. ápr. 6. 14:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
:-D.
2015. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Elég gyanús hogy csak az arcáról küldött képet :-\
2015. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha testépítő lenne tuti megmutatta volna a testét. Én legalábbis még nem találkoztam olyan testépítővel aki ne lett volna egy kicsit magamutogató is :)
2015. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
170/80 az egy malac. pl Béres Alexandra 173 cm és 60 kg és csupa izom.
2015. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

kétféle lehet (szerintem)

1.bírja a sportokat, szeret sportolni de nem szálkás típus, (pl rólam se mondaná meg senki hogy nem lesz izomlázam sportolás után)

2.számára a sportos alkat kifejezés szinonim a vastagcsontozatú alkat kifejezéssel! xD

2015. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem tudok képet linkelni, de miért nem skypeon ismerkedsz vele toväbb hogy kamerän läthasd. Én annyi kamu fotót kaptam, hogy mär csak azokkal a sräcokkal ismerkedem akik vällaljäk magukat kamera elôtt.
2015. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én kételkedem akkor. :D
2015. ápr. 6. 14:51
 18/20 anonim ***** válasza:

Lehet a sportoson azt értette, hogy néha 1 hónapban egyszer eljár futni, vagy biciklivel jár a boltba.:) Vagyis hogy szeret sportolni, de nem látszik rajta.

Én ugyan csak 160 cm magas vagyok, hozzá 59 kg, de én mindegy vagyok, csak sportos nem, nem vagyok kövér, van némi felesleg rajtam, bár nem sok, viszont az arányokat tekintve, ha én ehhez a magasság-súly arányhoz nem vagyok vékony, akkor ezzel az arányokkal a te kiszemelted sem lehet az. Vagy a sportosságon tényleg a sportosságot érti és tiszta izom!:)

2015. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

De ha bringával járnék boltba, akkor nem biztos, hogy kiírnám, hogy sportos alkat vagyok. :) Én legalábbis. :)

A te 160/59 arányod sztem pont jó, legalábbis nekem jobban tetszenek az olyan lányok, akik nem csontosak. :) Persze kövérek se legyenek, de te attól még messze vagy. :)

Ha pedig tiszta izom lenne, akkor nem biztos, h meg akarnám ismerni, még a végén megerőszakolna. :D

2015. ápr. 6. 16:14
 20/20 anonim válasza:
Én 172 cm magas vagyok, 57 kg. Voltam 73 kg régen, akkor kövér voltam. És most sem vagyok az a hű de vékony, M-es ruhákat hordok.
2015. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!