Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki csaj ezen oldalon lóg, az...

Aki csaj ezen oldalon lóg, az nem nézhet ki jól?

Figyelt kérdés
akik válaszolnak minden szexuális kérdésre lányok, mindegyik egy akciós malac a tescóban? mert valahol ezt olvastam, hogy aki ezen az oldalon válaszol mindenféle intim kérdésre az egy ízlésromboló bakfis
2014. márc. 24. 19:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
remek általánosítás.. elmondok egy titkot itt nagyon sok szép lány rejtőzik :D
2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%uk tuti... de egyszer volt innen egy olyanfullosjócsaj barátnőm, hogy beszarnál... :D:D
2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
megcáfoljam?;) ha kell küldök képet
2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, sztem téged nem érint, hogy ők hogyan néznek ki. De nem mellesleg nagyon sok szép lány van itt.
2014. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
nem feltétlen azt jelenti hogy nem nnézhet ki...max csak akik a többség szerint szépek azok kevesebb számban találhatóak itt meg..én a fiukkal vagyok igy ezen az oldalon,egyáltalán nem ismerkedésre használom de mikor belekezdenénk akkor jövök rá hogy a legtöbbje egy önbizalomhiányos,már bocsánat de a többség szerint nem jól kinéző visszahuzódó személyiség :)
2014. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza, én is találkoztam már itt pár nagyon szép lánnyal :D
2014. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, jöhet kép :D
2014. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
..nézhet ki jól...*
2014. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
kép ide is jöhet de tudom hogy igazam van :D nem elég a két kezem arra hogy felsoroljam az itt lévő lányokat akiket ismerek is és ők szépek :D
2014. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Én, mint egy átlag lány nem tartom magam csúnyának. És képzeld vannak itt is jó pasik!;)

Szóóóval, mindkét nem különböző változatai is megtalálhatóak itt!

2014. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!