Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookos ismerkedés. Mi a...

Facebookos ismerkedés. Mi a teendő ilyenkor? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy csajt aki nagyon bejött (nem ismertem korábbról) és elkeztünk beszélgetni.

Többször is rám szokott írni és én is rá..

Sajnos gyakran elakad a beszélgetés mert nem tudok mit írni ő meg gyakran rövid válaszokat ír (oké,az jó,stb.)

El akarom hívni talira de sose ér rá mindíg valami közbejön neki.. (lehet hogy csak azt mondja)

Sokszor nagyon sokáig fennmaradok érte és ezt a tudtára is adom

Jó párszor mondogatja hogy mennyi pasinak bejön hogy 10+pasi akar vele összejönni ilyenek..

Mit kéne tennem?

Lehet valami esélyem nála?



2015. ápr. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gázak ezek a Facebook-os kérdések. Átengedem a válasz az FB fanoknak, én nem értem ezt a stílust.
2015. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba.
2015. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem érdekled őt. Nem akar téged megbántani. A rövid, semmitmondó válaszok az érdektelenség jelei, ha pedig kifogásokat keres a találka kapcsán, akkor nem szeretne veled összefutni.
2015. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló megmondta.



Amúgy nem azt mondom, hogy rossz ez a fb-s ismerkedés, csak azért élőben másabb :)

2015. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor ezt be is fejezem
2015. ápr. 6. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Írd meg neki, hogy döntse el, hogy mit akar. Ha vakarózik, hagyd a fenébe. Ennyi!
2015. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ismerkednék én élőbe de nem lehet ebbe a világba :D
2015. ápr. 6. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
azt kell csinald amit o, te is meselsz mennyi csajjal irogatsz meg es ismerkedsz rajta kivul, es akkor fordul a kocka:D persze ha tenyleg igy van
2015. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tinédzser ribizli. Egyre több van belőlük. Keress valami rendes lányt, és ha facebookon akarod ne a lájkok száma alapján dönts..
2015. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!