Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy fiút mit tegyek?

Megismertem egy fiút mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem régiben egy buli alkalmàval megismertem egy fiút.többször megcsókolt.több kérdès is kavarog bennem,a fiú nagyon az ideàlom teljesen oda vagyok érte de nem tudom én tetszem e neki.Nem nagyon szokott írni egyszer beszélgettünk akkor is én írtam rá:( mit kellene tennem? Ui: csàbító praktikákat elfogadok:DD

2015. ápr. 7. 10:37
 1/6 anonim válasza:
Nem nagy trükk mondd meg neki hogy nagyon bejön neked hidd el nem fog tiltakozni. Ha pedig igen legalább nem töröd magad feleslegesen.
2015. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted azért csókolt meg, mert nem tetszel neki?
2015. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak ejszakai eset voltál, szerintem ne alazd magad.
2015. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Hogyan érjem el hogy ő hívjon el találkozni? Gondoltam nem írok most neki megvárom amíg ő keres
2015. ápr. 7. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szop.d le!!!
2015. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más módszerei vannak és mindenki magából indul ki.Te így intéznéd kedves utolsó?:)
2015. ápr. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!