Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy fiút, akivel...

Megismertem egy fiút, akivel nagyon "hasonlítunk" egymásra. Lesz ebből valami?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút 1-2 hónapja, néhányszor találkoztunk eddig, és facen beszélgetünk még. A két legnagyobb szenvedélyünk (hobbink), ami a mindennapi életünknek része: ugyanaz! (Pedig az egyik elég ritka hobbi...). Ugyanaz a kedvenc színünk, tehát kb mindig összeöltözünk.:D A stílusunk is nagyon hasonló. Az életstílusunk, életfelfogásunk is, és a természetünk is. Ugyanazokat a műsorokat nézzük a tévében (és most ne egy ismertebb x-faktorra gondoljatok). Egy az egyben ugyanaz az érdeklődési körünk (azért pici eltérés persze akad), és hasonló családból is származunk. Megvan köztünk az összhang, el tudunk beszélgetni bármiről (komolyan és poénkodva is). Én hozzámillőbb pasit az álmaimban sem tudnék elképzelni. Szerintetek ez elég egy kapcsolathoz kialakulásához? Részemről az érzelmek már elindultak, és vonzónak is találom a fiút. Úgy érzem, hogy én is vonzó vagyok számára, de egyelőre nem lépett semmi olyat.

20/L


2014. dec. 6. 22:52
 1/1 To7ka ***** válasza:
A hasonlóság jól hangzik, és sokszor előnyös is, de nehezítheti is a dolgokat. Viszont aranyos a leírásod, ez így egész jól hangzik, ha kellemes vele időt tölteni, megéri megpróbálni:) Kicsit biztasd, vagy vezesd rá Te a beszélgetést, hogy legyen köztetek valami komolyabb. Utána meg sok szerencsét egymáshoz!;)
2014. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!