Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék megszólítani...

Hogyan tudnék megszólítani egy lányt, aki mindig a barátnőjével van?

Figyelt kérdés

Mindig együtt látom őket. Iskolában, buszmegállóban, buszon... És hát kellemetlenebb lenne a barátnőnek is, meg nekem is így. Gondoltam rá, hogy egy barátommal együtt menjünk oda ketten, és akkor az enyhíthetné a dolgot. Mit gondoltok?

(16 évesek vagyunk)


2015. ápr. 7. 15:56
 1/3 anonim válasza:
Így voltam anno én is. Mindig a barátnőmmel voltam és egyszer egy fiú odajött hogy hozzátok nem lehet közelíteni, mert mindig együtt vagyunk.
2015. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És végül lett belőle valami, vagy csak közölte veletek, és ennyi?
2015. ápr. 7. 16:00
 3/3 anonim válasza:
Velem szeretett volna összejönni a fiú. Aztán úgy ahogy elkezdődött valami köztünk, de többet voltam akkor is a barinőmmel mint vele. Aztán egyik alkalommal a barátnőmnek rontott, és mondta, hogy ne csodálkozzunk, ha mindketten vénlányok maradunk, mert lehetetlen megközelíteni bennünket.:)) Igazából sokáig húztuk ezt a kapcsolatot, csókoknál tovább nem is jutottunk. Azóta már neki is, nekem is van párom.Szóval semmi biztatót nem tudok írni, ha ilyen összenőtt barátnőkről van szó :))
2015. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!