Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ÉRTELMES szövegeket...

Milyen ÉRTELMES szövegeket tudtok amikkel érdemes megszólítani egy lányt a buliban?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kő cola?
2015. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, iszunk egy "mit fizetsz-t?" :D
2015. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, és tetszel neki, gyakorlatilag bármit mondhatsz. Ha nem, akkor is bármit mondhatsz, úgyis elhajt.
2015. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 viktorvarga ***** válasza:
mond azt h csá
2015. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Te, ki amott a csapnál állasz! Húzd fel szoknyád vagy felnyársallak, válassz!"
2015. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Buliban ne akarj komoly kapcsolatot szerezni, mert úgyse fog menni, legalább is kicsi az esélyed..
2015. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cső cica, pont az olyan bingákat csípem mint amilyen te is vagy, bedobunk egy chivas regal-t kólával?
2015. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek szórakozóhelyen ismerkedni, mert mindig hülye szövegeket nyomnak a srácok és általában lejön, hogy nem komoly kapcsolat reményében verődnek oda. De egyszer kivételt tettem, mert a srác olyan kis intelligensen mondta el, hogy mit szeretne. Valami ilyesmit mondott: Szia! Ne haragudj, egy ideje nézlek és nagyon tetszel nekem. Tudom, hogy nem ez a legideálisabb hely az ismerkedésre és látom, hogy a barátnőiddel vagy, nem is akarlak zavarni, de nem lenne kedved esetleg találkozni egyszer, hogy megismerjük egymást?


Láttam rajta, hogy zavarban volt, és nagyjából 1-2 óra alatt szánta rá magát, hogy odajöjjön hozzám. Nagyon édes volt :)

2015. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!