Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalomhiányosok, nehezen...

Önbizalomhiányosok, nehezen ismerkedők! Mit neveznétek meg az önbizalomhiányotok fő okaként? Esetleges hosszabb kifejtés is érdekelne.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2015. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20/F
2015. ápr. 7. 19:37
 3/10 opened paradise ***** válasza:
Sose volt,de talán azért,mert régen kövér voltam. De mostanában rengeteg dicséretet kapok (amit ugyanúgy nem értek),úgyhogy próbálom ezt leküzdeni.
2015. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányos, srác. az hogy szerintem vannak lányok akik túl jók hozzám, de a rosszabbakkall(k**vákkal) nem jönnék össze...nincs egyenlőség ez a matematikai egyenlet egy egyenlőtlenség!
2015. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én kevésbé önbizalom hiáynosnak inkább csak nehezebben ismerkedőnek mondanám magam, de esetleg elítélésektől való félelem miatt, emberekben való bizalomhiány..bár én egy csomószor azt veszem észre, hogy nemérdekel a másik mondanivalója, elvesztem az érdeklődést, csalódok, hogy nemérdekel...ezért inkább hanyagolom.
2015. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban teljesen lerombolták páran az önbizalmam, mert azt tanitották a szüleim, hogy ne bizzam el magam, mert az rosszabb mint az alacsony önbecsülés. Emiatt addig neveztem magam rondának és ostobának, hogy már el is hiszem. Jelenleg próbálom leküzdeni, mert már szemkontaktusra sem vagyok képes, és habár szokták mondani, hogy jóképű vagyok, de ettől ugyanannyira rondának látom magam, és azt hiszem, hogy elfogultságból és odaadásból hazudnak. Bár jelenleg még ez kisebb gondom :D
2015. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem hazudnak! Fel a fejjel!
2015. ápr. 7. 20:10
 8/10 anonim válasza:
"Magasan funkcionáló" autista vagyok, és rettegek attól, hogy ez valamilyen helyzetben kiderül, hogy valamilyen helyzetben nem fogom tudni kontrollálni magamat. (Nem szégyenlem magamat emiatt, de voltak rossz tapasztalataim: az emberek nem tudják normálisan kezelni ezt a tényt, pedig semmiben sem vagyok kevesebb náluk.) De igyekszek, próbálkozok, csak sajnos mindig újra kell kezdenem. Teljesen elölről.
2015. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 6 A szüleid azért mondták, mert így könnyebben kezelhetővé váltál. :D
2015. ápr. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kövér vagyok még mindig, annak ellenére, hogy járok edzeni és lógnak a melleim.

20/L

2015. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!