Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen lemaradásai vannak egy...

Milyen lemaradásai vannak egy ilyen fiúnak?

Figyelt kérdés

19 évesen nem volt senkim, a tinikoromból kimaradt a lázadás anyám nevelése elnyomta, nemrég voltam discoba inni is csak 18 tól kezdtem haverokkal.


attól tartok, hogy ezek miatt lemaradtam a fejlődésben lelkileg-szellemileg,

Be tudom hozni? vagy mindig érződni fog az életben hogy későn érő típus vagyok? :O



2015. ápr. 7. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

magyarul egy teljesen átlagos 19 éves jól nevelt srác vagy? hogy tudsz így élni? :D

de most komolyan, ezzel mi a gond? értelmesebb nők körében még akár hasznos is lehet :D volt oylan csaj aki azért nem jött össze velem, mert neki gáz, hogy 20 fölött még mindig heti szinten eljárok inni

2015. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradtál le szerintem. Majd ha 30 évesen is egyedül vagy, tegyük fel már dolgozol, akkor lehet.
2015. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én sokszor úgy érzem, mikor a többiek szexről beszélnek én zavarba jövök például, nincs önbizalmam stb
2015. ápr. 7. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Az életet élvezni, kiélvezni, megélni (és nem csak eltelni hagyni) kötelező!

DE

Ez nem feltétlen a mindennapos bokorba hányást jelenti, sőt :D Olykor kell azt is, meg kell belefeküdni, meg koncerten szétgyalázni egy bőrkabátot, tombolni technóra, lekapni egy csajt, egyszóval mindenből kicsit.

Le nem maradtál. Van aki sosem tanul meg élni :)

Azt pedig el lehet kezdeni később is.

Mindent lehet csak ésszel. Nem baj ha rommá iszod magadat. De ne mindennap. Nem baj ha elkapd a szőkét a másodikról. Csak ne mindennap. És így tovább :)

2015. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 29f vagyok, én is jó nevelt vagyok.

Nem járok szórakozó helyekre, csak ritkán céges összejövetelekre, haverjaimmal sem igazán szeretek inni menni, inni szoktam itthon néha max. egy sört.

A gond az, hogy egy lány se fogadja el a közeledésem, de nem is tudom hol ismerkedjek, ha egyszer nem érzem jól magam a szórakozóhelyeken a pia engem nem lazít el cseppesem ( pedig próbáltam 3 visz-kivel is ismerkedni).

A múltkor a távolsági buszon mellettem ülő lányt is félóra elteltével mertem megszólítani.Előtte úgy ereztem, hogy azonnal infarktust kapok.


Még nem volt barátnőm és semmi sem még egy csók sem.


Próbálj valamit tenni, hogy ne juss ide te is.

2015. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Először is mennyire törődsz a külsőddel ,milyen ruhákban jársz ,milyen a személyiséged,és hogy nézel ki ha ezeket tudom akkor könnyen lehet segíteni.
2015. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

anyámnak az volt mindig a véleménye hogy ne sodródjak az áral ezért sose voltam az a nagy trendi ember, most már divatosabbak a ruháim, harcok árán!


személyiségre nem tudom, amit biztosan tudok hogy lelkileg sérült lehetek, van okom rá bőven,


ja és önbizalomhiányos kronikusan

2015. ápr. 8. 00:44
 8/9 anonim válasza:

Szia kérdező! Én is egy 19 éves srác vagyok, a szüleim elváltak, anyukámmal és nővéremmel nőttem fel, nagy befolyása van édesanyámnak az életemre még most is, de ugyan akkor szabadon nevelt, ő is mindig mondta, h ne sodródjak az árral, de ezt próbáld meg a saját oldalara fordítani, én ezt tettem eléggé különc vagyok, sokkal komolyabban gondolkodom sok társamhoz képest, ha jófej vagy akkor ezt az emberek értékelik, azok is akik "a szexről beszélgetnek meg 15 éveskorukban már ittak" legalább is az én észrevételeim szerint. Én nem érzem magam ezért elmaradottnak! Az önbizalmam ugyan nekem is kicsit csorba, de ezt lehet fejleszteni. Nekem például az ad önbizalmat, ha kipróbálhatom magam eddig ismeretlen helyzetekben is ezek apró dolgok is lehetnek, nem kell nagy dolgokban gondolkodni, ezért keresem is az ilyen helyzeteket.

Most már elég idős vagy ahhoz szerintem, h édesanyád is komolyan vegye, amit mondasz neki. 19/F Jah, és most már férfit is írhatsz nyugodtan :D ha bűncselekményt vinnél véghez az újságok már "19éves férfiként..." emlegetnének! :D

2015. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
20.27 vagyok bocsi, ha kicsit össze-visszaírtam a dolgokat XD
2015. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!