Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság már alapvető, hogy...

Manapság már alapvető, hogy bejelöljük a kiszemelt lányt facebookon?

Figyelt kérdés
Suliból nagyon tetszik egy lány, megvan a közös szimpátia mindkettőnk részéről. A suliban csak ritkán találkozunk és ebből adódóan nem beszélünk gyakran, illetve hosszan. Még nem tartunk ott véleményem szerint, hogy randizni hívjam, előtte megismerném kicsit jobban. Mindketten fent vagyunk facebookon, azonban én utálok, így interneten keresztül ismerkedni (szerintem élőben kell az ilyet csinálni). Be kellene jelöljem? Ha nem jelölöm be, akkor azt fogja hinni, hogy nem is érdekel?

2015. ápr. 8. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 16, én 17 éves vagyok.
2015. ápr. 8. 18:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszik azt ,ha nem jelölöd be,inkább beszélgess vele
2015. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Semmi nem fog történni ha bejelölöd. :) Csak nyugodtan.

De ha komolyak a szándékaid akkor szedd össze magad és udvarolj. Persze ne nyomulósan. ;) ÉS NE FACEBOOKON!

2015. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, de egyénfüggő. Én a helyedben az arany középutat választanám: bejelölném, de ettől függetlenül továbbra is élőben beszélgetnék csak vele (illetve persze ha ő rád ír az más).
2015. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor bejelölöm és továbbra is élőben próbálok közeledni felé. Ha esetleg rámír, természetesen beszélgetek vele.
2015. ápr. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!