Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép lányok, kaptatok már meg...

Szép lányok, kaptatok már meg ingyen különböző dolgokat férfiaktól, csak azért mert jól néztek ki, és a férfiak megtesznek nektek olyasmit amit egyébként nem tennének meg?

Figyelt kérdés
Én már tanítottam ingyen angolt jó csajnak, volt akit elvittem ide-oda kocsival viszonzás nélkül. Mekkora szívességeket tettek már meg nektek csak mert bejöttetek a fiúknak?

2015. ápr. 8. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyeneket nem szeretek elfogadni, kényelmetlenül érzem magam ha azt érzem kihasználom az illetőt

szóval így csak annyi volt, hogy egyszerre értünk oda és maga elé engedett az illető vagy segítőkészebb volt az eladó

2015. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem elég annyi h minden pénteken meghív a kocsmában pár serre aztán kész :)
2015. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingyen piák tömkelege ismeretlen pasiktól. Ezeket elfogadom.
2015. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló:


Hogy szokott ez menni? Odamegy hozzád egy teljesen ismeretlen pali, megkérdezi hogy meghívhat-e egy italra, és meghív, beszélgetsz vele pár percet és utána továbbállsz? :)

2015. ápr. 9. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

nem 3as vagyok, de nálam ez így szokott lenni, pontosan, ahogy te leírtad. buliban, szórakozóhelyen táncikálok, odajön egy tök ismeretlen, meghív egy italra, elfogadom, dumálunk egy ideig, majd miután rájövök, hogy nekem ő nagyon nem tetszik, már el is mentem.


nekem egyszer egy srác ki akarta fizetni a bérletem :) nagyobb címlet volt nálam az automatánál, és nem fogadta el. körbekérdeztem néhány járókelőt, hogy fel tudnák-e nekem váltani, ő meg ugyan nem tudta volna, de vállalta, hogy kifizeti az egészet kártyáról. aranyos dolog volt tőle, de nem fogadtam el :) azért ilyet már nem kéne, úgy érzem...

2015. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pl. itt a gyakorin is kért tőlem egy csaj egy fordítást angolról magyarra.

Már rég kész van, de csak húzom az agyát, tök jól elvagyunk, ha egyből elküldtem volna a fordítást, talán annyit kaptam volna hogy "kösz"

:DDDD

2015. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezek csak a látványos dolgok, amiket említenek. A szép ember népszerű, és a világ fényesre nyalja a seggüket a szép nőkét különösen. Az ingyen pia csak a jéghegy csúcsa, igazából az ilyen nőket egész fiatalkorukban csupa pozitív dologgal bombázza a társadalom és az élet, az emberek önzetlenebbek velük, szívélyesebbek, segítőkészebbek. Én volt, hogy friss nyert pólót adtam oda a csajnak, volt, hogy hazacipeltem, részegen, mert szinte magatehetetlen volt, előfordult, hogy megírtam a házidolgozatának egy részét, könyvet adtam neki kölcsön amit azóta sem adott vissza (10000 Ft-os könyv!)stb.

Ez LÚZERSÉG. A szép nők, iszonyatosan gátlástalanok, önzők, és csak önmaguk érdekli őket. Normális ember az ilyen segítségeket visszautasítja, vagy legalább hasonló jellegű szívességgel viszonozza. A fiatal nők ehhez, azonban hozzá vannak szokva és ott és úgy fognak kihasználni, ahol csak érnek, a szemükben pedig nem gáláns lovag leszel, hanem balfék vesztes.

Az élet alapvető szabálya, hogy fiatal nőnek csak akkor segítünk, ha vagy láthatóan alakul a kapcsolat, vagy olyan a nő, hogy biztos vagy benne, hogy hasonló helyzetben ő is segítene. Egyébként hagyni kell őket szenvedni. Egyébként meg is lehet őket nézni a munkahelyeken... önállóan a cipőjüket nem tudnák kb. bekötni, mert az egész életük a férfiak kihasználása köré épült.

2015. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!