Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell az ilyesmit...

Hogyan kell az ilyesmit lereagálni? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves vagyok, kisebb koromban mindig is duci srác voltam, és emiatt úgy tekintettek rám a lányok mint egy jó barát, mert egyébként (nem én hanem mások mondták) eléggé kedves, empatikus ember vagyok. Szóval kb. fél éve eldöntöttem, hogyha "be akarok pasizni" akkor ahhoz az kell hogy leadjam a kilóim, ezért ezt el is kezdtem. Immáron 100 kg-ról lefogytam 82-re, de persze még mindig van rajtam átdolgozandó de lényeges a különbség.


Na most, mivel eddig nem voltam sem a csajok sem a pasik álma (nem mintha most az lennék) nem is igazán tapasztaltam olyat, hogy én bárkinek is bejönnék. Más srácok akik eleve úgy nőttek fel, hogy jól néznek ki értik ezt a dolgot, de nekem ez, hogy is mondjam, teljesen új. Minap egy lány barátom közölte, hogy szerelmes belém. Már több mint 5 éve ismerjük egymást, és ez most valamiért kifakadt belőle. Totál kiakadtam, mivel egyrészt lány, tehát szóba se jöhet, másrészt nem tudom, hogy mit kéne neki mondani, mivel mint mondtam MÉG SOHA NEM VOLT ILYENBEN RÉSZEM!


Tudom eléggé hülye kérdés, de komolyan érdekel, hogyan tudnám megmondani egy lánynak, hogy nem érdekel (esetleg anélkül hogy "leleplezném magam"?)



2015. ápr. 8. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Hazudd be hogy aszexuális vagy. Sajnos nekem ezen az egyféle módon sikerült leráznom egy kedves barátomat, pedig annyira őszinte akartam lenni.
2015. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg 5 éve ismered, akkor őszintén elmondhatod neki, hogy nem jön be...

Vagy, hogy tényleg semmi hazugság ne legyen, mondjuj azt, hogy csak a barátodként tudod elképzelni, mert már valaki más mellett képzelted el magad ( ő lenne képzeletbeli lovagod :D)

2015. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja és még egy van, ami már kicsit abszurdabb, egy másik lány aki viszont tudja rólam, de így is közölte hogy belémszeretett
2015. ápr. 8. 23:47
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a lány nem szerelmes beléd
2015. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem kell semmit megindokolnod, nem vagy köteles senkibe szerlemes lenni. jogod van nem szerelmesnek lenni. annyit mondasz, hogy nem érdekel a csaj oszt csókolom.
2015. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De megsérteni nem akarom :/
2015. ápr. 9. 14:04
 7/14 anonim válasza:
"Sajnálom, de én nem úgy érzek irántad." Persze szomorú lesz, de nem megsértődik meg. Ha megsértődik nem is szeretett... Csak mivel már nem vagy pufi, arra a szintre kerültél akit meg akar kapni.
2015. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És én eddig még szentül hittem abban a bizonyos fiú-lány barátság létezésében :D
2015. ápr. 9. 14:19
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem próbáld ki vele a párkapcsolatot, mármint egy lánnyal, hátha megtetszik a dolog, hátha "rákapsz az ízére".


Sok önmagát heterónak valló embertől (lány, fiú egyaránt) olvastam itt, hogy kipróbálná a "melegedés" vmilyen formáját. Akkor ez, gondolom, fordítva is működik, szóval egy önmagát melegnek valló is kíváncsi lehet, milyen lehet egy ellenkező neművel összebújni.

2015. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a felettem szólóval. 18 éves korára azért már tudja az ember mi a helyzet. De nem ez a kérdés.


Én is meleg vagyok, és velemi is ez történt. Egyszerűen megmondtam a lánynak hogy ne haragudjon de nem a lányokat szeretem. Ennyi és azóta is barátok vagyunk, és ne félj ezen túlteszi magát mert pl az én ismerősömnek már férje is van :) Ne görcsölj rá, csak mond meg neki nyugodtan hogy mi a helyzet!

2015. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!