Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretem őKET? Ilyen nem...

Szeretem őKET? Ilyen nem lehet, nem? Vagy mégis? Segíts! :- (

Figyelt kérdés

Van két fiú is, aki tetszik. Csak az a baj, hogy fogalmam nincs, mennyire szeretem őket.

1: Sokszor gondolok rá, izzadok a jelenlétében, zavarban vagyok, muszáj mosolyognom

2: Sokszor gondolok rá, félek a jelenlétében, meg se bírok szólalni, nem tudok mosolyogni


Tudom, ennyiből nem lehet szinte semmit sem összeállítani, de.. Segíts, kérlek! Szükségem lenne rá... Rendesen...

Hajjj :-(

14L



#óvoda #bizonytalanság #LEGO #éretlenség #ágyba aludni #ne írj ilyesmit kérlek
2015. ápr. 4. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A másodikba vagy szerelmes, az elsővel csak vonzódtok egymáshoz.
2015. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(illetve te hozzá)
2015. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak most érsz nemileg. Ez természetes. Szerelemhez azért több kell...
2015. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Keress kérdéseket hasonló témákban: bizonytalanság, éretlenség, óvoda, LEGO, ágyba aludni, ne írj ilyesmit kérlek


LOL, csak most vettem észre, jelentelek. ;)

2015. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hűhhaa.. én is így voltam 14évesen. Szerintem csak simán nagyon tetszik. A szeretet az sokkal mélyebbről jön. Szerintem nézd meg melyik próbál közeledni feléd jobban és azzal próbáld meg :)
2015. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1,2,4: köszi! A jelentést is!

3: jó,de nem jó....

5: az első jobban próbálkozik... De...

2015. ápr. 4. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt ajánlom, de személyes tapasztalatok alapján, nem kell igaznak lennie mindenkire.


Voltam már szerelmes úgy is mint ahogy először írod (vagyis, még mindig úgy vagyok szerelmes) és voltam úgy szerelmes ahogy másodiknak írod. Akinek félsz a jelenlétében, nem bírsz megszólalni, se mosolyogni, azért valamiért rajongasz, valamiért nagyon vonzódsz hozzá, viszont valószínűleg nem passzoltok össze. Ő lehet a veszélyesebb. Én mikor így voltam szerelmes kóválygott tőle a fejem, belázasodtam ha találkoztunk meg ilyenek...mi jártunk is, katasztrófa volt, elvette az eszemet, kikészítettük egymást két év alatt teljesen....főleg ő engem, mert nálam jelen volt ez a rajongás.


Aztán eltelt egy kis idő szakítás után, és rájöttem, hogy nekem nem ez kell...aki ezt váltja ki belőlem azzal nem jó hosszútávon.


És szerelmes lettem úgy, ahogy először írod. Kiegészítjük egymást, összepasszolunk, sokat nevetünk stb. 3 éve együtt vagyunk, már együtt élünk, nem mondom hogy sose veszekszünk, de elég ritkán. Kiegyensúlyozott tőle az életem, ami az exemtől káosz volt, pedig őt is nagyon szerettem.


Röviden: azt tanácsolom, hogy mindig azt válaszd akivel muszáj mosolyognod és aki mellett biztonságban érzed magad :)


21/L

2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!