Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és ő is elég sokszor rám néz és olyankor elmosolyodik. Viszont ha odamentem hozzá beszélgetni, elég csendes, és amikor az iskolájáról kérdeztem, hogy mit tanul meg mikor végez és hasonlók, főleg ekkor mintha zavarban lenne. Elképzelhető, hogy szégyelli? Meg utána engem nem kérdez, hogy mit tanulok, de ha odébb megyek akkor újra néz engem.

Nem akarom sürgetni és elkapkodni, de szeretném elhívni valahova, mert ahogy nézem nagyon félős, bár én sem vagyok túl bátor, de hogy mégis a férfinak kéne kezdeményezni, szívesen elhívnám valahova hogy megismerkedjünk jobban csak attól félek hogy visszautasít. Meg ahogy nézem, az iskoláját szégyelli, mert másról azért beszélget, de lehet hogy azt hiszi, hogy lenézem? Pedig szó sincs ilyenről. Mit kéne mondani/tenni hogy ne utasítson vissza?

Segítséget előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 8. 23:39
 1/4 opened paradise ***** válasza:
És honnét ismered,ez hol játszódik?
2015. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

De ez igazából nem is olyan fontos a lényeg, hogy próbálj tapintatos lenni. Ne támad le hanem finoman sződd bele a beszélgetésbe, hogy nincs-e kedve esetleg meginni egy kávét? vagy valami hasonló

2015. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne az iskoláról kérdezd..mindenkinek tele a töke/pinája vele és ha így kezdesz el beszélni vele akkor jön a " o hagy a francba inkább min ,hogy erről beszéljünk. keress más témát ez az 1.lépésed most.
2015. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat. Amúgy ő 17 éves, én ennél több vagyok, és diákmunkán vagyunk, de nincs nagyon sok idő beszélgetni, csak 1-2 percre közben 1-2 általános dolgot hogy ki mennyi idős hol lakik mit csinál, stb... ennél mélyebben nem akartam még kérdezgetni, ezért gondoltam ilyenekre...
2015. ápr. 9. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!