Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fajta ismerkedésről? Mit tanácsoltok? (badoo)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rég régebben csak hülyeségből beregisztráltam, de semmi komoly szándékom nem volt. De azért néha unalmas óráimban szoktam nézelődni. A napokban kaptam egy értesítést, hogy egy lány rányomott a tetszik gombra. A képeit nézve nekem is szimpatikus a lány. szerintetek írjak neki? Mégis mit írjak? A szia, mizu annyira óvodás...

2015. márc. 23. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Azon az oldalon sosem ír senki vissza.
2015. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elöttem szoló leírta.
2015. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek,szal ne rontsd el ezt a hagyományt XD
2015. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én elrontanám, de ahhoz írni kéne nekem akárkinek is :) Nem ír nekem senki, én is eddig csak egy valakinek írtam, mikor rátaláltam, hogy jééé ismerős :D
2015. márc. 23. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor én nem létezek, se az exem, se az elmúlt 1 év, amit együtt voltunk. Ugyanis ott ismerkedtünk meg.
2015. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Le tudnád pár sorban írni, hogy ismertétek meg egymást?
2015. márc. 23. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezaz oldal egy fos. Én kaptam naponta értesítéseket, hogy ez meg az érdeklődött meg megnéztek meg randizna vele, aztán amikor írtam egyik sem válaszolt.


A legtöbb az csak unalomból regisztrált fel, mindig csodálkoztam azon, hogy mennyire nagyon sok gyönyörű lány van fent azon az oldalon nagyopn jó testalkattal szép arccal és a java tényleg szép volt nem is tudom mit keresett ott annyira nagyon sok szép lány, de a legtöbb kamu.

2015. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Egyébként nő vagyok, igazából nem nagyon írkálok rá senkire.

Akkor épp valamiért ráírtam. 1-2 nap múlva ő vissza (azt mondta, nem nagyon használja az oldalt, csak kapott értesítést, hogy írtam neki.)

Aztán megtudtam, hogy külföldön dolgozik, emiatt nem nagyon vettem komolyan az egészet.

3-4 hete chatelgettünk, mikor írta, hogy jön haza, nincs-e kedvem találkozni. Úgy voltam vele, miért ne...

Na, lehet, ott k*rtam el az életem.

Hogy miért pont olyan emberbe kellett első látásra beleesnem, akivel nem lehet közös jövőm... És hogy egy rakat pasival beszélgettem badoon, de nem... Nekem PONT Ő kellett b....+

2015. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!