Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megkedveltem egy Amerikai...

Stranger000 kérdése:

Megkedveltem egy Amerikai lányt, mi lesz, ha "szerelmesek leszünk" egymásba?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hónapja ismerkedtünk meg a facebookon, egy zenével foglalkozó oldalon, amihez hozzászóltam, és Ő megjelölt, azóta sokat beszélünk egymással, Ő Philadelphia-ban él. Megadta a munkahelyének is a címét, mert mondtam neki, hogy szeretnék neki ajándékot küldeni, egy könyvet (könyvkötő vagyok), amit persze vár, csak még kell egy kis idő hozzá, hogy kész legyen. Utána jártam azért, hogy nem e kamus a csaj, de nem. G-mail is szoktunk, csevegni (chat) és észrevettem az e-mail címében egy névjegyzéket, ilyen kis bemutatót, ahol ott van a neve, és az a hely, ahol dolgozik (adminisztrátor egy kórháznál), majd beütöttem a térképbe, és valóban ott van, a kórház weboldalán is rajta szerepel. Szeretném majd közelebbről is megismerni őt, és utána is jártam az egész kiutazásnak a folyamatát, 3 hónapig lehet kint tartózkodni túristaként, munkát nem lehet vállalni, ez ok, nyílván nem is szeretnék a törvénnyel szembe ütközni... Igazából mindkettőnk vágya az, hogy együtt elmenjünk egy ASOT partira (a state of trance) ahol óriási bulik vannak (ilyen itt nincs, esetleg a balaton sound hasnoló). Mindketten ugyanazt a zenei műfajt kedveljük, sok a közös dolgunk, és mindent megosztunk egymással, munka közben is rámír Alisha (így hívják), és egyszer már felhívtam (ingyenesen, mert egy voip-et tettem a telómra) a munkahelyén, kb 5 percet beszétünk, általános dolgokról. Mi lesz akkor, ha majd "esetleg szerelembe" esünk? Három hónap alatt biztos, hogy nem házasodnánk meg, hogy kapjak zöld kártyát, de addig nem is tudnék maradni, mert nem milliókkal érkeznék oda, ha csak Ő nem segítene be, de azt alapvetően nem várnám el. Igazából, ha ott kezdeném el az életemet, akkor másabb lenne, de az nem olyan egyszerű, mint amilyennek az látszik. Feketén nem akarnék ott dolgozni, mert az veszélyes folyamat. Aztán én nem rendelkezek olyan kimagasló szakmával, hogy ott 1 éves munkaszerződést kapjak. Lehet, ebből az egészből nem lesz semmi, de ha mégis, milyen lehetőségek adottak? Ha lenne egy olyan lehetőségem, hogy ott tudjak dolgozni, vállalnám, de nem feketén, mert az mindkettőnknek jobb lenne. Mi a véleményetek erről? Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 6. 17:43
 1/3 opened paradise ***** válasza:
Ő is ennyire belegondolt már,vagy te reménykedsz túlzottan?
2015. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vedd felesegul oszt lesz green card, meg citizenship

ez eleted lehetosege

2015. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beleesve teljesen, csak kedvelem, és majd szeretném látni, ez még semmit sem jelent, majd eldőlnek ezek, amikor találkoztunk, és utána. Ő benne van abban, hogy odamenjek, és találkozzunk. Másrészt világot is szeretnék látni, de nem Philadelphia-ra gondoltam, de az lesz. De na, nem tudom mi, de megfogott benne valami, és nem hiszem, hogy gond lenne az, hogy találkoznánk. Majd elválik.
2015. ápr. 6. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!