Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szedjem fel a csajt?

Hogyan szedjem fel a csajt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit ismerek 4 éve, az utóbbi másfél évben tetszett meg :D nem igazán voltunk soha beszélő viszonyban ezért is van nehéz, nagyon nehéz dolgom... ő nem olyan aki flegma, bunkó stílusban lepattintja a fiúkat... csak jót tudok róla mondani de a barátnőire ez nem mondható el, sőt... és nem azt mondom hogy 100%-ban de részben befolyásolják és meg akar felelni nekik, ez úgy jön ide hogy a csajjal aki tetszik sehogy, a barátnőivel egyenesen rosszba vagyok. Már említették neki hogy bejön nekem, persze ezt tagattam de miközben beszéltem vele "jót" láttam rajta tehát úgy vettem észre hogy lenne esélyem nem is kevés, csak az a baj hogy nem tudom hogyan kezdjem el az egészet úgy hogy nem beszélünk egymással meg semmi (ez az egy alkalom volt hogy beszéltünk). Én egy nagydumás ,vezéregyéniségű gyerek vagyok, és a csajozással sem volt gondom soha, de így nem tudom mi legyen az első lépés, mert ha már beszélünk frankón onnan már sinen vagyok!

úgyhogy tippeket várok :DD


2015. ápr. 10. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"Már említették neki hogy bejön nekem, persze ezt tagattam de miközben beszéltem vele "jót" láttam rajta tehát úgy vettem észre hogy lenne esélyem nem is kevés, csak az a baj hogy nem tudom hogyan kezdjem el az egészet úgy hogy nem beszélünk egymással meg semmi "


"Én egy nagydumás ,vezéregyéniségű gyerek vagyok, és a csajozással sem volt gondom soha,"


Ez a kettő ellentétes. Nem csak nagydumás vagy, hanem vicces is.

Pl ha szóba jött, hogy bejön neked, akkor vállald. Ez gyáva volt, nem férfias.

2015. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!