Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt mindenki azt szokta írni,...

Itt mindenki azt szokta írni, hogy mondjuk el a srácnak, ha tetszik, de ha sosem sül el jól a dolog, akkor miért tanácsolnak ilyet?

Figyelt kérdés

Volt már, akinek elmondtam, de láthatóan nem tudott mit kezdeni az infóval... Szerintem ilyenkor megijednek a fiúk vagy nem tudom, de elég nehéz elképzelni, hogy olyan választ kapnék valakitől, hogy jaj de jó, te is tetszel nekem! De akkor mégis hogyan adjam a tudtára a srácnak, hogy bejön nekem?


19/L


2015. ápr. 11. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha így van, akkor meg legalább megtudod, hogy nem tetszel neki.
2015. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan, a legtöbb kérdésre olyan tanácsot adnak, amit maguk se tartanának be, mivel általában kevés tapasztalattal és önismerettel rendelkező emberek válaszolnak ebben a kategóriában. A realitás más, mint a vágyak, bizony a fiúk, főleg azok akik nem mernek/tudnak ismerkedni vágynak arra, hogy egy nő felszedje őket, így ezt tanácsolják itt. De annyi önismerete már nincs, hogy ezzel tudna e kezdeni valamit, csak dolgozik a fantázia és kész.
2015. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Miert kene elmond a sracnak hogy tetszik neked? Ez maskepp mukodik. A nyomulos lanyok meg startbol nem vonzoak. teljesen mas szabalyok iranyitjak a ferfi-noi ismerkedes.
2015. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen tanács nem arról szól, hogy menj oda hozzá, és mond neki: "Szia, bejössz nekem", inkább arról, hogy nyugodtan lehet kezdeményezni nőként, meg lehet mondani neki, hogy menjetek el valahova, meg lehet mondani neki, hogy élvezted a társaságát, hogy szívesen megismételnéd, hogy jó beszélgetni vele, stb.

Így lehet lépni afelé, aki tetszik, de nem csinál semmit, és ha nem teljesen sügér, akkor fel fogja fogni, hogy tetszel neki :)

2015. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a fiú nem lép feléd, akkor mit is szeretnél?

Lehet h nem jössz be neki azért, de lehet h félénk és arra pedig te fogsz ráunni.

Na és ha elmondod neki? Elutasít? Ez is hozzátartozik az élethez, ugyanugy mintha meghal egy rokonod. Egy nap is nappalból és éjszakából áll.

2015. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez pont ugyanolyan mint mikor mi férfiak halljuk,hogy ja soha ne adjuk fel,és továbbra is kezdeményezzünk,még 200 visszautasítás után is.Hát tudod kinek van kedve ezek után...

23/F

2015. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!