Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítség! Lány vagyok, belesze...

Segítség! Lány vagyok, beleszerettem az egyik osztálytársamba, aki szintén lány. Elmondtam neki, hogy többet érzek, mint kéne. Ő ki Borult, azt mondta, hogy erre nem tud mit mondani és, hogy morbid. 23L Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 10:12
1 2
 11/17 Máté Pusztai válasza:
Tartod még vele a kapcsolatot? Nem kerül azóta hogy elmondtad? Ha még bbarátkoztok/tartjátok a kapcsolatot akkor megkéne beszélnetek hogy mi is volt ez.
2015. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem nagyon akar reagálni semmilyen üzenetemre, de nem is nagyon írok Neki, mert tudom, hogy lesokkoltam. Azóta még nem láttam őt, szerintem a héten fogom.
2015. ápr. 13. 06:49
 13/17 anonim válasza:
Ne írogaass neki ha nemet mondott, mert az már zaklatás és a végén a bíróságon találod magad
2015. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Máté Pusztai válasza:
Akkor szerintem várj még egy kicsit és a héten ha találkoztok akkor próbálj meg beszélni vele!
2015. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
remélem feljelent zaklatásért mert megérdemled ha nem hagyod békén te is meg azok is akik válaszukban erre biztatnak hogy folytasd mert azok zaklatásra való fejbujtásért vonhatóak felelősségre világos piroskézbejelzők és a zaklatásra biztatóak!!! figyelem!!! hogy ki milyen reagálással jelentkezik
2015. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Máté Pusztai válasza:
Az miért lenne zaklatás ha megpróbálja vele megbeszélni?
2015. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
En voltam az egyik "biztato". Nem azt irtam, h probalkozzon tovabb a kerdezo, hanem, h rendezze el a dolgot. A felben hagyott dolgoknak sosincs jo vege. Meg tan a masik lanynak is jo, ha nem lesz menekulhetneke, mert tisztazzak a dolgot. Mint mar irtam, hetero teren is lehet meg rosszabb is, nem ertem egyesek mert vannak ugy oda, nem odament es lesmarolta vagy ilyesmi, azert vannak a szavak, h hasznaljuk oket.
2015. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!