Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj ha sokat beszélek Facebook...

A legviccesebb kérdése:

Baj ha sokat beszélek Facebookon egy csajjal aki bejön?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy megbeszélek vele mindent interneten és ha esetleg randira kerül a sor, nem lesz téma. Viszont ha nem beszélek vele rendszeresen, érdeklődését veszti. Mit javasoltok?
2015. ápr. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el randira mihamarabb...
2015. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki szerint baj ha sokat beszélsz

Facebookon egy csajjal aki bejön?

Ha hanyagolod a házifeladatot,meg a tanulást,akkor igen baj.

2015. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj ez milyen buta hozzáállás :) Ha elfogy a téma köztetek, vagy sokáig nem tudtok miről beszélgetni, akkor nem vagytok egymáshoz valók, nem vagytok egy hullámhosszon- és akkor fölösleges is erőltetni. Meg olyan nincs, hogy a neten mindent megbeszéltek, egy csomó dologról lehet beszélgetni, ami adja magát. Én is azt mondom, hogy hívd el randira, aztán meglátod, hogy milyen a helyzet kettőtök között.
2015. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mikor érdemes randira hívni? Igazság szerint tegnap ismertem meg és nem akarom elhamarkodni.
2015. ápr. 11. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap ismerted meg, és már sokat beszéltetek? :D Szerintem ismerkedjetek facebookon tovább, aztán ha minden oké, jól elvagytok, akkor kérdezd meg, hogy nincs-e kedve találkozni.
2015. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!