Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne egy kérdésem hogy van...

Lenne egy kérdésem hogy van egy lány aki tetszik nekem de van a lánynak a pasija lassan már 1 éve vannak együtt hogy mit csináljak? Menjek oda beszélgessek vele vagy az gerinctelenség ha elcsábítanám tőle. Inkább várjak vele vagy válasszak más lányt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"de van a lánynak a pasija "

Igen, válassz mást lányt, de ha ezt nem is teszed, akkor is hagyd őt, mert kapcsolatban van.

2015. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem vagyok szakértő, de szerintem az a lány egy önálló, döntésképes entitás, aki ha nem akar más pasival lenni, akkor nem is lesz... Szóval azzal te nem veszíthetsz semmit, ha megpróbálkozol, mert ha szereti a mostanit, akkor úgysem tudod "elcsábítani" tőle (már ha tisztességes vagy, nem játszod meg magad és nem manipulálod), ha viszont elhagyja érted, akkor nyilván úgy gondolja, hogy melletted boldogabb lenne. Ez esetben csak mindkettőtökkel kiszúrsz, ha nem próbálkozol. Szóval szerintem egy próbát megér, csak készülj fel, hogy jó eséllyel visszautasít.
2015. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megpróbálom
2015. ápr. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!