Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy gyönyörű...

Beleszerettem egy gyönyörű roma lányba magyar srácként, de otthon, hogy adjam elő a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a szüleim nem fogják elfogadni. Egyébként rendes családból származik, és nem feltétlenül venni észre rajta, hogy roma. Tehát nem tipikusan roma kinézetű. Ő vallotta be a származását, ami persze az érzéseimen semmit nem változtatott, mert imádom.
2015. ápr. 12. 19:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
87%
Nem vagyok rasszista de nem szeretem a cigányokat ugye érthető hogy miért. Viszont vannak kivételek. Keresztanyum férje (pár hónapja házasodtak) félig cigány a férje Ami nem igazán látszik rajta. De nem olyan mint a többiek a családban is mindenki elfogadta nagyon jófej egyébként. másik meg az hogy már nem is tartja a kapcsolatot vagy csak nagy ritkán találkozik a szüleivel vagy a testvéreivel.
2015. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
19:47-re válaszoló: tényleg nem kellene, h számítson ez a dolog, de mégis sokat számít, pl. nálunk is néznének, h mit csinálok már, h roma csajjal jöttem össze, pedig én se vagyok rasszista, és sok magyar családban sajnos ez van, h nem érdeklik, h milyen a csaj, meg a családja, ha roma, akkor gáz, amit mondjuk félig megértek, mert nagyon lejáratták a romákat egyesek sajnos, de az biztos, h nem kellene elítélni az összeset ezek miatt.
2015. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Már biztosan indítom a tigrist
2015. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14 Azzal elkéstél gyökér.
2015. ápr. 12. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!