Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Befolyásol az alak ismerkedésnél?

Befolyásol az alak ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok sovány akkor sose lesz barátom?
2015. ápr. 12. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
De lesz. ;)
2015. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
nem kizáró ok... de akkor nem vékony barátot várj ;)
2015. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
sok férfinak azok jönnek be csak meg kell találnod nap mint nap látok kövér nőt pasival és van hogy a pasi extra vékony
2015. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Attól függ mit takar a nem vagyok sovány. Én sem vagyok sovány ellenben elég jó testem van... Ha elhanyagolt túlsúlyos vagy az hátráltató tényező, ha csak nőiesek a formáid az meg inkább pozitív mint negatív. Lehet mondani hogy az emberek felszínesek, de szerintem természetes, hogy senki sem akar olyannal járni, akihez nem vonzódik.
2015. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mennyire nem vagy vékony?
2015. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Be hát, de ez csak az első benyomás. Fontos, de fontosabb a személyiség, stílus, kisugárzás stb. De ha kövérnek érzed magad és nincs önbizalmad, negatív lesz a kisugárzásod és ezért nem lesz pasid
2015. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Mikor összejöttem a barátommal ő vékony volt én meg olyan 64kg, pont normális, még éppen nem telt kategória. Azóta kigyúrta magát, felszedett magára 10kg izmot és iszonyú jól néz ki, mindig csodálom a meztelen testét. Én meg híztam 5kg-ot és úgy nézek ki, mint egy telesz.rt búvárruha. De a szerelmemnek így is tetszek, csodál és a világ legszebb nőjének tart. De tudom, hogy nem lehetek egy lusta disznó, nem elégedhetek meg magammal egy szétfolyó, egészségtelen testtel, ezért elkezdtem vele együtt kondizni. Keményen súlyzós edzést csinálunk, majd hazaérve egy forró szeretkezéssel letudjuk a kardiót. :$ Mindenkinek ilyen párt kívánok, aki elfogad, de ha úgy döntesz, abban is támogat, hogy változtatsz a testeden.
2015. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen befolyásol. A dagadt teheneket például alapból kerülöm, hiszen a méretükből fakadóan sem lehet őket megközelíteni. :D
2015. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Selejtek senkinek se kellenek aranyom, csak selejteknek...

23f

2015. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
165/55 kiló vagyok
2015. ápr. 12. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!