Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöttél össze a pároddal?

Hogyan jöttél össze a pároddal?

Figyelt kérdés
Szeretném megmutatni az egyik barátnőmnek, hogy nem lehetetlen a helyzet. Csak nem hisz nekem...

2015. ápr. 13. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
WTF?????
2015. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerelmet vallott a hölgy.
2015. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy szórakozó helyen leszólított de én leöntöttem koktéllal és elkönyveltem egy pofátlan rád bízom h minek..


de nem adta fel és "nem hagyott békén" de persze az is benne volt h soha senkihez nem vonzódtam úgy mint hozzá csak magamnak sem vallottam be


Majd egy közös barátunk bulit szervezett ahol megcsókolt én pedig persze visszacsókoltam neki.

Etől kezdve lettünk egy pár.

Már lassan 3 éve ennek..


23N

2015. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mostanival? Egy tuning találkozón ismerkedtünk meg. Tetszett az autóm neki, elvittem egy körre utána. Aztán kb 1 hónap után újra találkoztunk egy bevásárlóközpontban véletlenül és meghívtam egy kv-ra. És így. Alakult minden aztán.
2015. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kollégiumban volt egy egész napos rendezvény, ő mint külsős jött, egy közös ismerősünk hozta be. Egész nap el voltunk foglalva egymással, és ez odáig vezetett, hogy most együtt élünk, az esküvőt tervezzük.



Az, hogy nem lehetetlen a helyzet, azt nem tudom, mire érted. Valakivel összejönni, vagy az ő helyzetük problémásabb? Távkapcsolat is tud működni, ha a felek elég jól viselik a dolgot. Talán ha konkrétumokat mondanál...

2015. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, a mostani párotokra gondolok:)
2015. ápr. 13. 14:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Szegénykém sokat csalódott és a szívére vette. 23 éves és szerintem elég tűrhetően néz ki, amit persze magának sem vallana be... Erre az esetre szokták mondani, hogy tipikus... De hát a legjobb barátnőm, csak nem akar hinni nekem, hogy ha összeszedné magát ebből az önsajnálasdiból, "bárkit" megszerezhetne... Szent meggyőződése, hogy apáca lesz :D:D
2015. ápr. 13. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Gimiben kozos barat altal ismertuk meg egymast, aztan valasztani kellett keringotarsat es ugy hozta, hogy megbeszeltuk egyutt tancolunk... aztan megdicsertem a ruhajat, hogy jol all rajta, meg mondtam, hogy van egy tokjo zenekar es hamarosan koncertezik a ZPben (meg a regi ZProl van szo)

szakadt a jegeso aznap, es nagyon menni akartam a koncertre, de senkinek nem volt kedve (raktam kivul senki nem is erte meg akkor) ees dobtam neki egy smst, hogy van e kedve jonni... es mondta, hogy miert ne... elmentunk, a koncert elejen otthagytam ot, mert elmentem gralni, de aztan idovel visszasodrodtam es egyutt ugraltunk... aztan a koncert utan megcsokoltam

ennyi:D miutan a regi ZPben tortent, sejthetitek, nem mai kapcsolat;)

2015. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy buli után egymás mellett ébredtünk.

Nem is ismertük egymást, és nem is történt semmi, csak mindketten leittuk magunkat egy nagy bulin, néhány haver szórakozott velünk, és beraktak minket egy szobába. Aztán megismerkedtünk, elkezdtünk találkozgatni, és összejöttünk.

2015. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!