Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így hogy találjon az ember...

Így hogy találjon az ember barátnőt?

Figyelt kérdés
Ha vkinek nehezen jön össze egy lány, vagy nem is tud találni magának, mindig azt mondják, hogy adja önmagát. De ha a lányoknak, nem jön be az ahogy közeledik vki, amilyen tulajdonságai vannak, muszáj megjátszania magát, vagy egy hamis képet mutatni. Ezt ha elsőre nem is, de egy idő után úgyis észreveszik. Ilyenkor mit csináljon? + az önbizalmhiányt hogyan tűntesse el? Miként találjon barátnőt?

2015. ápr. 13. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

önbizalomhiány = nem mered felvállalni önmagad


az önbizalomhiány nem a személyiséged része elvileg, az kicsit így visszafog

2015. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az "add önmagad" nem azt jelenti, hogy (túlzással) beletúrsz az orrodba, mert Te ilyen vagy, és ezt meg kell mutatnod másoknak is!:D

egyszerűen csak alakítsd ki a saját stílusod, a saját véleményedet add

persze, érdemes értelmesnek és kedvesnek lenni mellé, hogy az őszinteség önmagában ne legyen.. ijesztő:D


önbizalomhiányra amúgy érdemes szerintem pszichológushoz menni... én is elmentem és kuuuuuuuurvajó hatással volt rám, pedig csak mesélek magamról... ismerd meg magad, és rájössz, nincs okos félni:)

2015. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!