Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves kor körül kezd...

Hány éves kor körül kezd fogyni az ember ideje, hogy párt találjon, mikor kezd lassan lekésni róla?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám 80 évesen is hajtotta a nőket.Igaz azokon a nyugdíjas bográcsos összejöveteleken.
2014. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzi, hogy el van késve.

Sosem késő.

Jó ha 50 évesen házasodsz és akarsz gyereket (még ha huszonéves is a feleséged) akkor a gyerek érettségijét vagy diplomáját már nehezen éred meg, nem beszélve az esküvőről meg az unokákról, de ha nem érzed későnek, akkor nem késtél el.

Keress olyan párt akivel összekötnéd az életedet. Megéri rászánni az időt. Inkább 30 évet légy együtt valakivel akivel maximálisan vagy boldog, mint 50-et azzal akivel sűrűn kell kompromisszumot kötni.

2014. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30 év felett már nem egyszerű. A normálisak elkeltek, aki meg nem, az vagy defektes, vagy elvált és volt családja, amivel később is illik törődni.
2014. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már 26 évesen is úgy érzem, hogy elkéstem. A barátnőim már mind komoly kapcsolatban élnek, sokan már családosok is. Már nem járnak sehova, csak olyan helyre ahol én szingliként nem tudom jól érezni magam. Így együtt már sehova nem megyünk.


Sokat dolgozom, és mellette tanulok. Már nincs kivel, kikkel eljárnom, így teljesen úgy érzem, hogy esélyem sincs.


Szoktam mondogatni, hogy a jelenlegi élethelyzetemben csak úgy találhat rám a nagy Ő, ha jövet-menet valahol elüt egy zebrán... :D

2014. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az #1 nagyon tetszett! :-)


Szerintem sose késő. Csak nem szabad bezárkózni. Én eldöntöttem, hogy akkor és csak akkor kezdek bele egy kapcsolatba, ha úgy istenigazából beleszeretek az illető férfiba. Egy "langyos" párkapcsolattal és egy elutasítással a hátam mögött, amit nagyon nehezen hevertem/heverek ki, illetve azok példáját látva, akik csak azért vannak együtt, hogy "legyen valaki", azt hiszem, ez a helyes döntés.


25/N

2014. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez vicces. :D


Szerintem ilyen nincs. Bármikor adódhat helyzet, hogy egyedül találod magad. Inkább az legyen a kérdés: mit akarok most? Párt? Egy kis egyedüllétet? Kalandot?

2014. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint a zebrásra gondoltam. :D
2014. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!