Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy pasi érdeklődését úgy...

Egy pasi érdeklődését úgy lehet fenn tartani, ha titokzatos vagyok, és meg tudom őt lepni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Utálom a meglepetéseket.

Kivéve a melepetés orált. Az tetszik!

2015. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondták mindig.


Legutóbb is, kaptam a tanácsokat egy idősebb (nálam idősebb, kb 35-38 lehet) nő ismerősömtől, hogy hogyan is kell megfogni a pasikat igazán, mert én rosszul csinálom- én gyakorlatilag egy nyitott könyv vagyok, az első találkozásnál már szinte minden lényegeset tudni lehet rólam. És hogy azt kell, amit te mondasz: hogy olyan kis misztikusan, titokzatosan, ne tudjon rólam mindent, mert akkor hamar rám un. Ugyanezt mondja egy nagymamakorú rokonom is.


Furcsa módon viszont mégis nekem van tartós és boldog párkapcsolatom (nem pár hónapja, pár éve), én állok hamarosan boldogan az oltár elé, míg ez a két ismerős/rokon még mindig egyedül van, gyerek (a rokon esetében unoka) nincs sehol, senki partner, senki társ az életében.


Akkor most döntsük el, kinek megy jobban az élet ezen a téren.

2015. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 14. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:

#2-vel értenék egyet, férfi szemszögből. Szar érzés, ha úgy érzed, hogy titkol valamit előtted a kiszemelted/párod.


24/F

2015. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi egyedi, saját személyiséggel rendelkező személy. Más tetszik nekik, más imponál, nem egyforma mintára készültek, tehát nem mondanám azt, hogy ez a taktika működni fog mindegyiknél. Ismerd meg az illetőt, döntsd el, milyen lányokat kedvel, és úgy hass rá.
2015. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt női szeszélynek tekintjük és egy idő után (ha ez állandó) ki nem állhatjuk, és onnantól már nem érdekessé teszi az embert, és a kapcsolatot, hanem macerássá, és nyűggé.
2015. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 vagyok:

5össel egyet kell értenem viszont. Mármint, nekem valószínűleg azért működik jól ez a nyílt "taktika", mert egyszerűen olyan pasiknál próbálkoztam vele, akiknél ez bejött. Nyilván voltak olyanok (csak nekem nem mondták), akiket az őrületbe kergetett a dolog, akik úgy érezték, mindez feltűnősködés, túl harsány vagyok, vagy egyéb okokból nem kellettem nekik. Nyilván nem lehet mindenkinek tetszeni, ez örök igazság.


Ha te önmagad adod, akkor viszont sokkal jobban jársz. Nem is szabad mindenkinek megfelelni akarni, mert akkor nem téged fognak igazából megismerni/megszeretni. Ha te olyan srácokra vágysz, akik maguk is kicsit rejtélyesebbek, akkor gondolom nekik is jobban imponál az, ha hozzájuk hasonlítasz.


Egy pasi érdeklődését nem azzal tartod fenn, ha tudatosan taktikázol. Ha tetszik a pasinak az, aki vagy, akkor nem is kell erőlködni, érdekelni fogod akkor is, ha csak simán sétáltok és beszélgettek. Legalábbis, nálam ez így volt, mindig is.

2015. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen: ha a meglepetés arról szól, hogy kiderül, hogy csak szívatod, mert van barátod, akkor egyben az érdeklődését is fenntartod, mert átverted. Ennyi.
2015. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!