Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem a főnökömnek, mit...

Tetszem a főnökömnek, mit tegyek?! (történet köv. )

Figyelt kérdés

Egy étteremben dolgozom, fiatal és jóképű főnököm van (szingli!)Eddig is sejtettem, hogy nem vagyok közömbös a számára, de most egy kollégám, aki jóban van vele, visszamondta nekem, hogy tényleg igy van. Ez részemről is kölcsönös, csak eddig az ő részéről nem voltam benne biztos.

Viszont, kicsit megzavar az, hogy ő nem próbálkozik semmit, hogy elhivna valahova vagy ilyesmi, a viselekdésén látszik hogy mi van, viszont konkrétlépéseket még eddig nem tett, lehet azért mert nem biztos benne hogy én mit szólnék, mert azért neki, a helyzetéből adódóan, jóval nagyobb veszitenivalója van....na most, szerintetek én mit tegyek, ha nekem is kell ő? Mondjam el neki vajon, hogy én is igy érzek? Vagy mit tegyek?? Várjam meg amig ő kezd valamit? De ha ő nem fog? Ti mit tennétek???


2015. ápr. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald meg ovatosan a tudtara adni, hogy nyitnal fele
2015. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelezd neki valahogy, tudsz te flörtölni.

Igazából az a helyzet, hogy ő most egy főnök, aki rá van gerjedve az alkalmazottjára... bármelyik ép erkölcsű embernek adna töprengenivalót ez. Ráadásul gondolnia kell rá, hogy mi lesz, ha nem működtök, ha kitudódik stb.

2015. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Dugasd meg magad és kérj fizetésemelést, az nagyon megy a nőknek :D
2015. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!