Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek bejönnek az ilyen...

Rézfacú_Bagoly kérdése:

Nektek bejönnek az ilyen lányok? (KÉP)

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy kb. így kinéző lányt:

[link]



És a haja valahogy így nézett ki:

[link]



Egy olyan 10/6-os csaj volt, elősször nem igazán jött be, viszont a festett haja, a piercingek,stb (amiket egyébként nem mondanám, hogy kedvelném) olyan összképet alkottak, és olyan egyedi volt, hogy szinte egy nap alatt majd beleestem a csajba.


Nektek bejönnek az ilyen csajok?


Miért van, hogy a legtöbb így kinéző lány álltalában jóval az átlag alatt van kinézetileg?



Az ilyen csajoknak milyen a mentalitása?


ők kikkel jönnek össze?



2015. ápr. 14. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ők kikkel jönnek össze?-A hozzad hasonlokkal
2015. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha NEKED bejön, akkor ne foglalkozz azzal, hogy kinek mi tetszik! Ha akarod, akkor lépj, ennyi. A többi ember - főleg a rosszalló megjegyzésekkel - meg la van sz*rva.
2015. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nem. Amelyik lány ezt műveli magával, az nemcsak csúnya, de a nagyobbik baj az, hogy nem lehet teljesen százas.
2015. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* lE van sz*rva
2015. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2015. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Like bro! ;)
2015. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs előítéletem, akár be is jöhet, viszont ha kicsit előre gondol rájöhetne ,hogy a piercing helye megmarad, és lehet ,hogy 30 évesen már nem akarja hordani ezeket az "ékszereket" viszont a lyuk ottmarad ami elég kellemetlen látvány lehet. Szóval inkább piercing nélkül... de ez az ő döntése..
2015. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (Megy a zöld kéz)



Annyit, hogy ami igazán megfogott benne az nem a fültágító,piercing,stb, hanem inkább a haja, hogy több színnel be volt festve. És a piercingek,stb így már nem zavartak.



Azért kérdezem, és nem azért, mert másnak milyen a véleménye, hanem azért, mert akivel én találkoztam, annak a tróger viselkedés jött be. Persze nem akarok álltalánosítani, csak mivel megtalálhatóak voltak rajta bizonyos stílusjegyek, így akik ilyenek,vagy van/volt hasonló barátnőjük, azok meg tudnák mondani, hogy a legtöbbjüknek tényleg ez jön e be,vagy nem. Így született a kérdés.

2015. ápr. 14. 21:40
 9/9 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek az emos lányok! :)
2015. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!