Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Csajozási...

Mit csináljak? Csajozási tippek kellenének!

Figyelt kérdés
Van egy lány akit igazából még csak a messengerben beszéltem vele!Kb. Egy éve vagyunk,de nagyon megtetszet!és ezért még gkérdeztem,hogy van-e fiuja?ő azt mond a nincs,meg kérdeztem hogy szabad-e a pálya,ő azt mondta hogy "nem-nem,de ezt gadjuk,jó?" mit tegyek,hogy felszedjem?

2015. ápr. 14. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Már le lettél koptatva, nem tűnik fel?
2015. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legyél valaki más akinek azt mondta volna hogy igen.mármint ha azt mondta h. nem pálya akkor valószínűleg nem.esetleg élőbe próbálkozz ;)
2015. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De semmit nem tehetek akkor már érte,visszaszerezzem???
2015. ápr. 15. 18:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi *HOGY visszaszerezzem?
2015. ápr. 15. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen hülye! Látszik, hogy nem akar veled semmit! Hagyjad, mert a vége az lesz, hogy felpofoz. Törődj bele. (Bocs, ha bunkó voltam, de így van és kész.)
2015. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18/F Hidd el nem szeretne semmit tőled. Legyen önbizalmad.. vagy legalább tűnj magabiztosnak, bár én inkább az elsőt választanám.:D NE udvarolj sokat egy nőnek. Ha egy lány értékeli az udvarlásod vagy a bókjaidat úgyis közeledni fog feléd. Csak olcsó r*bancokat lehet felszedni. Egy kapcsolat kialakul , maximum az esélyedet növelheted de ha te akarod uralni akkor végképp nem fog összejönni.. és egyébként se látszódjon hogy irányítani szeretnél bárkit. Lazulj el és egyáltalán nem gáz ha nincs barátnőd. :) Sok sikert, remélem tudtam segíteni! (Bár nem igazán nagy tanácsokat adtam .:DD )
2015. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!