Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, mi alapján választotok...

Csajok, mi alapján választotok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nyáron pl Balatonon vagytok, megláttok egy helyes srácot, kigyúrt, kockahas stb...viszont alapjáraton bunkó, amit ti is tudtok. Vagy akár mindenki képzelje oda álmai pasiját.

Láttok egy visszahúzódóbb, nem igazán izmos, viszont helyes és normális srácot is. Nem tökéletes a teste, van kis hasa, és nem igazán mer kezdeményezni.


Ha mindenképp választanotok kéne, akkor melyiket választanátok ?


Számit egyáltalán a kinézet ismerkedés közben, az hogy milyen teste van valakinek, mennyire kigyúrt, vagy nem ?


17/F



2015. ápr. 15. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

90% a balatoni pasit választaná

a szomorú igazság :D

2015. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se, se egy jóképű paraszt, se egy ronda rendes srác nem kéne. Szerencsére vannak olyanok, akik egyszerre tetszenek is és a személyiségük is megnyerő, nem két rossz közül lehet csak választani. :D
2015. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második.
2015. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bunkókat nagy ívben elkerülöm, az ilyenek semmi esetre nem jönnek szóba.
2015. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy attól, hogy neked bunkónak tűnik egy srác, lehet, hogy a lányoknak bejön. Mert van dumája, oda mer menni hozzá, le tudja szólítani, megnevetteti, és még jól is néz ki. Én bár 10 évvel idősebb vagyok nálad, szóval a válaszom annyira nem releváns, de nem különösebben érdekelne egy olyan férfi, aki az árnyékban gubbaszt és oda se jön hozzám. Konkrétan az ilyen fiúkat észre se veszik. Főleg, ha annyira nem is néz ki jól, hanem teljesen átlagos.


És egyébként vannak olyan srácok is, akik annyira nem néznek ki jól, de van elég önbizalmuk, odamennek a lányokhoz és beszélnek velük. Lehet, hogy egy kis giliszta, olyan vékony, vagy van egy kis pocija, de olyan jó dumája van, hogy a külseje másodlagossá válik, mert sziporkázik a srác és ettől érdekes. Az én párom se egy görög isten, de amikor először beszéltem vele, már akkor megtetszett és ennek egyetlen oka van: a dumája. Persze az ő személyisége sem tetszik mindenkinek, van, aki szerint kifejezetten bunkó, de valójában csak őszinte. És még csak nem is fájón őszinte, egyszerűen többnyire igaza van. Ráadásul nagyon okos is. És most képzelj el egy vékony, kopaszodó, nagy orrú, harmincas pasit. Ráadásul nem is gazdag. :D És nekem ő a mindenem. :) Hát, ez van. 27N

2015. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Bunkó nem kell (márha tényleg az, ez pasiknál az irigységből leggyakrabban dobált jelző). A másikat meg nem veszem észre ha nem hívja fel a figyelmet magára. Ha meg nem csinál semmi de valami csoda folytán észreveszem honnan tudja azt az ember lánya hogy közönyös vagy félénk? Ha már itt tartunk honnan kéne tudnom, hogy ő normális ha megszólalni se mer? Plusz attól hogy te annak tartod magad még nem biztos hogy a csaj is egyet fog érteni veled...de már én se a te korosztályod vagyok. Mindössze arra mutattam rá, hogy a nők nem gondolatolvasók ha nem adod jelét, hogy ismerkednél akkor azt fogják hinni nem érdekelnek.
2015. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sose érdekelt a külső, én azokkal ismerkedek akikkel van közös témánk, szimpi, kedves, okos, udvarias. Mondjuk sokszor ez is látszik ránézésre is... És nekem ez jön be.
2015. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
...nem szerintem lenne bunkó, hanem szerintetek.
2015. ápr. 15. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szerintem az egyik bunkó, a másikat meg észre se veszem, mert egy nyúl, akkor valószínűleg egy harmadikat fogok választani.
2015. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor lehet mindkettőt kipróbálnám
2015. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!