Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kb.1 hete megismertem srácot...

Kb.1 hete megismertem srácot az éttermünkben és már akkor nagyon megtetszett csak kiderült, hogy 10 évvel idősebb nálam. Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Na, úgy történt az egész amikor mentem anyuékhoz az étterembe és én éppen akartam bemenni a személyzeti ajtón közben barátnőmmel beszélgettem telefonon és egyszercsak valaki kiviharzott az ajtón és kilökte a kezemből valahogyan a telefonomat(én erre elkezdtem szidni hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen) Bocsánatot kért és megkérdezte, hogy nincs-e semmi bajom és felkapta a telefonom a földről ami szétesett és ahogy átnyújtotta a telom belenézett a szemembe és ettől rohadtul zavarba jöttem főleg, hogy még mosolygott is. Ezek után pedig kiderült, hogy nálunk fog dolgozni és nagyon örültem neki hogy még láthatom :) azóta persze már találkoztunk és tök jól eltudtam vele beszélgetni minden féléről és azóta mindig ő jár a fejemben. Amikor találkozunk akkor is mindig előre köszön és moolsolyog rám. Légyszi segítsetek! Hogyan közeledjek hozzá?

2015. ápr. 15. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
"szia hogy vagy?" vagy netan facebookon: "szia hogy vagy?"
2015. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:
100%
De hisz már közeledsz hozzá!:) Mosolyogsz rá, beszélgettek, maximum munkahelyen kívül fussatok össze, kérdezd meg van-e kedve csatlakozni (valahova ahová elmennél vagy jársz vagy fagyizni, akármi), és ott akkor nem a szüleid orra előtt kéne lépnie, de ez már egy szuper kezdés!:)
2015. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sehogy , ha a beosztottatok.... Amúgy te hány évesek vagytok?
2015. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ingyen kaja
2015. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok ő pedig 28
2015. ápr. 15. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
én erre elkezdtem szidni hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen itt elástad volna magad elöttem bunkóci
2015. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem találkozz vele valahol, vagy add a tudtára ,hogy tetszik. pl.érintsd meg , mosolyogj rá stb.
2015. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
To7ka köszönöm!!! :)
2015. ápr. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!