Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha egy lány bevallja...

Fiúk, ha egy lány bevallja nektek, hogy többet érez, mint barátságot, mit jelent ez a válasz egy férfitól?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk mindketten, egy egyetemre járunk. Régóta barátkozunk, aztán ez bennem megváltozott, pedig mindketten a párunkkal élünk. Mikor elmondtam neki mi van, azt mondta, hogy beszéljünk erről, de most hadd ülepedjen benne is és bennem is a dolog. Ez most igen vagy nem vagy talán?
2015. ápr. 15. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ez talán. átgondolja
2015. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veteran1978 ***** válasza:
Annyit jelent hogy át kell gondolnia a dolgot!
2015. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bár én lány vagyok..de ha jól értettem van barátnője nem? Nem akarlak lelombozni, de szerintem most vagy átgondolja hogy érez e többet ő is vagy átgondolja, hogy mondja el neked hogy ennél nem lesz több.
2015. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából az a bajom, hogy úgy érzem, hogy adtam a szarnak egy pofont. Sztem az már egy ideje nyilvánvaló volt neki, hogy mi van, ahogy én is úgy éreztem bizonyos megjegyzéséből, meg nézéséből, hogy ez más. Az idegesít, hogy nem mondott semmi vigasztalót, ugyanakkor el is küldhetett volna a fenébe, hogy ebből sose lehet semmi.
2015. ápr. 15. 17:44
 5/5 anonim válasza:
Hát mindenesetre szerintem ne te hozakodj elő megint a dologgal. Várj, hogy végiggondoljon mindent és szerintem te is gondold végig, hogy (ha jól értem van) elhagyod e miatta a párod ha esetleg benne van.
2015. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!