Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem kezdeményeznek személyesen a lányok nálam, míg más páwáknál simán kezdeményeznek ez igaz?

Figyelt kérdés
Már kezdem úgy érezni egy lánynak sem vagyok az esete. :/
2015. ápr. 16. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
a páwák senkinek se az esetei
2015. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, beszélgess, legyél figyelmes, flörtölj. Amúgy, felejtsd el ezt a hülyeséget...
2015. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
9%
senkinek az esetei? persze persze azért látom nap mint nap az ecsetfejű csírákat a leg jobb csajokkal! akkor én halucinálok?
2015. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Azért van ez így, mert a világ egy igen rossz irányba tart... Lassan már a nők lesznek a vadászok és a férfiak a prédák... Szerintem ha férfinak tartod magad, akkor abbahagyod a nyavalygást és szépen te mész oda a nőkhöz, ahogy annak lennie kell... El se tudnám képzelni, hogy nő létemre én menjek oda pasikhoz kezdeményezni, pedig én is az új generációba tartozom. Egyébként így látatlanban elég nehéz lenne válaszolni a kérdésedre :D
2015. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én elég vakmerő és kezdeményező típus vagyok, nem mondom, hogy mindenképpen a pasinak kell kezdeményeznie, de ha tetszik egy lány, akkor miért nem mész oda hozzá te? Ne várd ölbe tett kézzel, hogy próbálkozzanak nálad, menj a dolgok elé, és tedd meg az első lépést te. Nem mindenki gondolkodik hozzám hasonlóan, én ugyanezt teszem nőként pasikkal, ha valaki tetszik, nem várom a csodát és az isteni sugallatot, de sok lány igen. A többség. Ha el akarsz valamit érni, akkor ne várj te se csodára.
2015. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:

Nem vagyok páwa,nagyon nem,mégis általában a lányok kezdeményeztek.

Az előttem szólónak igaza van,ha te akarsz valamit,akkor neked is kell tenni érte.

2015. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne a lányoknak kezdeményezni?? Lehet régimódi vagyok de ha szeretnél valamit menj oda a csajhoz:D 17/L
2015. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eleget aláztam már magam így is, miért nem lehet valami jelet adni, ha tetszm a csajoknak? Én csak olyanhoz mennék már oda, akinek tetszem, úgyis a csajok választanak a fiúk meg beletörődnek ebbe vagy néznek más csaj után.
2015. ápr. 16. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Sírj csak! Minek mész oda olyanhoz aki nem ad jeleket, vagy félre értelmezhetőt ad?
2015. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen jelre gondolsz? bugyi villantás? XD Én páwa vagyok de mindig a lányok kezdeményeznek én 1szer kezdeményeztem csak de az egy rohadt szép lány volt! De igaz azért mert egy kicsit ki cicomázod magad már az összes lányt megkaphatod akikhez korábban szólni nem mertél ők fognak kezdeményezni! És hülyeség amit írtál mindenkinek megvan a maga párja ha páwa ha nem ismerek olyat aki egy tök természetes srác még is egy csomo csaja van/volt De fel a fejjel a mai lányok ribik ha már komolyabb kapcslatot akarsz ki építeni értebb korosztállyal akkor hidd el látni fogják h egy normális asi vagy és talán ők fognak kezdeményezni ;)
2015. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!