Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MOst kezdeményezzek megint...

MOst kezdeményezzek megint vagy ne?

Figyelt kérdés

Teganp voltam egy buliban, és megtetzsett valaki. Egy csomót szemeztünk, végül odamentem hozzá. Beszélgettünk kicsit, aztán mondtam, hogy mindjárt jövök. Kérdezte, hogy fogok-e mér arra járni, modnom persze. Oké.


Elmentem rágyujtani, meg egy papír+toll kombót keríteni, hogy elkérhessem a számát (lemerült a telefonom :( ), mire visszamentem 10 perc múlva, se híre, se hamva.


MOst ilyenkor mi van?



#randi #buli #otthagyás #szürakozóhely #elemnés
2015. ápr. 12. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

:DD


ne haragudj, de szerinted mi...

2015. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A másik gyorsabb volt, nem érdemes ilyenekkel foglalkozni
2015. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát max annyit tudsz tenni hogy gyakrabban jársz oda, vagy megkérdezed az egyik ismerősödet aki szokott oda járni, hogy nem tudja-e ki volt ő. Szerintem eleve azért kérdezte meg hogy gyakran jársz-e erre mert el kellett mennie.
2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem is, mert a haverjai már leléptek. Amugy tudom, ki ő. Facen fel tudnám vele venni a kapcsolatot. Csak a kérdés, hoyg érdemes-e. nem akarok hülyét csinálni magamból :(
2015. ápr. 12. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyomulsz a nagy semmire!
2015. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt nem egészen értem. A kérdés pont arról szól, hogy szerintetek vegyem-e fel vele a kapcsolatot vagy ne. Jézusom, úgy csinálsz, mintha nem lett volna minden embernek az életében legalább egy hasonló eset. Ne már... Ki bántott, mondd! :D
2015. ápr. 12. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lehet ilyenkor.Megunta, elment, ennyi.

Te döntésed, hogy kezdeményezel-e megint.

Viszont #6: ne általánosíts, az én életemben nem volt még egy hasonló eset sem, háhá!

2015. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan szimpatikus voltál neki, mint vakondnak az ütvefúró sajnos..
2015. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez jó :D
2015. ápr. 15. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!