Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, köszöntök csak azért...

Fiúk, köszöntök csak azért egy idegen lánynak, mert többször találkoztok vele futólag? 19L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Akit ismerek, annak szoktam köszönni.
2015. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen
2015. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
egy idő után igen,de ha belépek pl egy irodába már először is köszönök
2015. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, most azt szeretnéd tudni, hogy bejössz-e egy srácnak. :) Végül is ezek hülye helyzetek szoktak lenni (legalábbis szerintem), de volt már olyan, hogy többször összefutottunk valakivel, és elkezdtem neki köszönni. De olyan is van, hogy más szakosokkal vagyunk együtt előadáson, és ott viszonylag rendszeresen látom az illetőt (nem vagyunk sokan), tehát kb. mindenki köszön mindenkinek, nekem meg tetszik az egyik lány, és ezért is köszönök neki. :) Szóval lehet, hogy bejössz a srácnak, lehet, hogy csak udvariasságból köszön, próbálj meg vele beszélgetni legközelebb, aztán meglátod.
2015. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne reménykedj. puszta kedvesség...
2015. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valahonnan egy kicsit is "ismerem", vagy rám köszönt valamikor akkor én sem leszek bunkó, és attól kezdve én is köszönök neki.
2015. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm, és nemcsak köszön. : Csupán kíváncsiságból kérdeztem, ragadtam ki ezt a részletet.


#6 Nem reménykedem, tudom, hogy tetszem neki.


Egyébként köszönöm mindenkinek.

2015. ápr. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!