Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit rontottam el? Eddig olyan...

Mit rontottam el? Eddig olyan jól alakult minden.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy társkereső oldalon kezdtem beszélgetni egy fiúval (25).

Minden rendben ment, kezdtem reménykedni, hogy vele összejöhet valami, mert tényleg annyira aranyos, vicces volt. Még másnap is rámírt, sokáig dumáltunk, ugyanolyan jó volt. Pár célzást is tett a találkozóra, de konkrét dolgokat nem beszéltünk meg. Este elköszöntünk, másnap fenn volt, de nem írt rám. Estig bírtam, de aztán írtam neki én. Nem vicc, 5 szóval lerázott. Utána egy napig nem írt ő sem és én sem neki. Ma lájkoltam egy képét, gondoltam hátha eszébejutok 😁 de ez sem jött be, fenn van, de nem ír. Nem merek ráírni, mert azt sem akarom, hogy nyomulósnak tartson. Az eszem azt mondja, hogy hagyjam, de az első beszélgetések annyira jók voltak, tényleg úgy éreztem, hogy vele összejöhet valami :(

23/l



2015. ápr. 17. 19:37
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem hinném, hogy bármit is elrontottál.

Ez vagy taktika nála, vagy egyszerűen csak talált valakit, aki jobban érdekli. Vagy fogalma sincs, hogy mit akar.

2015. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szerintem azért nem írt vissza, mert ő a tökéletes lányt keresi, ilyen vagyok én is, kérdezgetek róla sok mindent, és az alapján döntöm el hogy miket szeret csinálni, meg hogy hogy néz ki, stb.

Meg az is számít hogy milyen távol vagytok egymástól, a találkozót is amúgy elég nehézkes internetes társkeresőn, mert akár több 100km is lehet köztetek.

Meg mivel interneten úgyse látod hogy mit csinál a másik, lehet ez idő alatt már találkozott valaki mással aki jobban tetszik neki.

2015. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe rádírnék. Kezdeményezném a találkozást
2015. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, annyi hogy én ráírtam és megkérdeztem Tőle hogy miért gondolta meg magát. Ha bennem van annyi gerincesség, hogy megmondjam valakinek hogy bocsi de mégsem, akkor ezt én is elvárom.
2015. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Talált olyat aki jobban bejön neki. Hagyd!
2015. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs köztünk nagy távolság, 25 perc. :) szívem szerint tényleg írnék neki én, de tényleg nem akarom, hogy úgy érezte, hogy tapadok.
2015. ápr. 17. 19:57
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ne írj! Várd meg, hogy ő keressen.
2015. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyomult, neked bejött, te viszont nem keltetted fel az érdeklődését, ennyi.

Úgy látszik a srácnak nagyon jó dumája van, vagy pont eltalálta az ízlésedet, de te nem az övét.

2015. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek is felejtős... :(
2015. ápr. 17. 20:10
 10/11 anonim válasza:
Szerintem akkor derül ki, hogy felejtős-e, ha nem "nyomulsz", ha nem írsz neki, nem keresed. Jó, tudom, ez elég idegőrlő helyzet, de valahogy nyugtasd magad. Talán majd rájön, hogy hiányzol neki, ha meg nem, akkor igen, akkor tényleg felejtős... :(
2015. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!