Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Afroamerikai lánynak/csajnak/n...

Afroamerikai lánynak/csajnak/nőnek megfoghatnám a haját?

Figyelt kérdés
Olyannak, akinek ilyen durvának kinéző, kicsit göndörödő haja van, még sose fogtam olyat, és tök jó lehet.

2015. ápr. 18. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan hajam van... :D

Meg egyébként miért gondolja mindenki azt, hogy olyan jó???

Amikor az ember megmossa a haját, próbálja nagyon klasszra csinálni, és várja, hogy végre egyszer azt mondjàk, hogy szép...de helyette az egészet fogdossák,összeborzolják a több órás, fájdalmas munkát, és akkor sem hagyják abba, ha kéred...

Ráadásul koszos kézzel! Egyszer földes lett a hajam... nagyon gáz, hiába gondolja azt mindenki, hogy jópofa, meg "boldogságos" ha össze-vissza turkálnak a hajadban...

Bocsi, de muszáj volt leírnom:D

2015. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a koszos kéz az durva, de én nem borzolni akarom, csak tök jó lehet hozzáérni. Ki kell próbálnom egyszer :)

Sajnálom, h mindenki összekocol

2015. ápr. 18. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és köszi:D
2015. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!