Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Ha egy ismeretlen srác odamegy hozzátok, és megkérdezi tőletek az időt, aztán pedig azt mondja, hogy látásból ismer titeket valahonnan, de nem tudja honnan, utána pedig megkérdezi, hogy merre mentek, és azt, hogy elkísérhet-e, mert szeretne veled megismerkedni, mit reagálnátok? Főként a 14-19 éves korosztály érdekelne.

2015. ápr. 18. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék.
2015. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megijednék..bár a fóbiáimmal örüljön ha nem rohanok el rendőrért :D
2015. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendőrért? :D Még a végén letartóztatnak, mert meg akarnék ismerkedni egy szép lánnyal :D

Egyébként mennyi az esélye, hogy beleegyeznétek abba, hogy elkísérjen a srác?

2015. ápr. 18. 11:40
 4/10 A kérdező kommentje:

Vagy jobb ez, ha ezt mondaná a srác:

Szia! Aranyosnak tűntél, ezért ide kellett jönnöm. xy vagyok. Szeretnélek megimerni! Mondj valamit magadról!

Ez vagy az előző a jobb?

2015. ápr. 18. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben kiírt jobb, mint amit válaszba írtál

Én meglepôdnék, de ha szimpatikus akkor valószínüleg elbeszélgetnék vele....de igazából minden a szimpátián múlik:)

16/L

2015. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Annyira nem szívesen szólítgatok le embereket az utcán, de múltkor is egy gyönyörű lány mosolygott rám, meg szinte mellettem jött, én meg nem mertem megszólítani :( Azóta is bánom. Egyébként ha a lány mosolyog rám, akkor valószínűleg szimpatikus vagyok neki? :)

2015. ápr. 18. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

velem volt már ilyen :)

és igen ha rád mosolyog nem csak bámulni kéne mint egy xardarab hanem esetleg mondani h de jól nézel ki v vmi

2015. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom utolsó, nagyon elrontottam, és még sose csináltam ilyet, és egyszerűen nem tudtam, hogy hirtelen mit mondjak. Ráadásban még a haverom is ott volt mellettem.
2015. ápr. 18. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tom. Ha szimpi lennél, dumálhatnánk.
2015. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én azt hinném hogy szerb szervkereskedő és elővenném a pisztolyt vagy a mustár gázt meg a gáumaszkot.Nemhiába van rendőr bátyám.
2015. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!