Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tetszik egy fiú. De életemben egyszer sem beszéltem vele. Lehet h azt se tudja h egy suliba járunk:'D Kb 2 évvel idősebb nálam. Viszont tényleg nagyon tetszik.. :s Próbálom felhívni magamra a figyelmet (amikor elmegyek mellette elkezdek a lol-ról beszélni..xdd) Szerintetek mit csináljak?:s Mondjam el neki? Vagy inkább hagyjam a fenébe?

2015. ápr. 19. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszönj neki.
2015. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nők,vegyétek már észre hogy a célozgatással nem értek el semmit,célozni a búcsúban kell az elálitott légpuskávala hurkapálcára...,odamész hozzá mondod neki figyelj te is játszol a LoL-al és akkor már el is indult a beszélgetés,aztán később rá térhetsz a komolyabb dolgora...
2015. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ja, komolyabb dolgok, mint mondjuk a primade bot...
2015. ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De félek megszólítani.:s
2015. ápr. 19. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz, akkor Valószínüleg nem lesz semmi...
2015. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Aha... Ismerős... Könnyű mondani hogy szólítsd meg és menny csakúgy oda, azért élőben ez nem így működik. Mondjuk te kérdező talán még próbálkozhatnál beszédet kezdeményezni mert ugye nem tűnne furának az én esetemben nagyjából ez is ki van lőve. Próbáld meg felvenni vele a szemkontaktust hátha egy idő után feltűnik neki ha folyton a szemébe nézel amikor találkoztok. Nincs ismerősöd a baráti körében? Esetleg megkérheted hogy mutasson be neki vagy amikor ők beszélgetnek te is odamehetsz.
2015. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Általában mindig az osztálytársaival van:s És nincs ismerősöm ott..:s Csak a volt barátom. >.<
2015. ápr. 19. 21:28
 8/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy a volt barátoddal sokra mennél :D .... Akkor valami foglalkozás a suliban amin részt vesz, vagy rendezvények ahol összefuthattok. Kezdeményezd az osztályban hogy szervezzetek velük közös kirándulást... Ha nagyon tetszik a fiú akkor próbálkozz légy kreatív, de ha nem olyan fontos lehet hogy nem éri meg a szenvedést... Én mondom ha nem komoly fuss amíg lehet :D . De ezt te tudod, és jobb lenne ha nem vetíteném ki rád az én életemet, tehát ha úgy érzed nem reménytelen akkor nem kell feladni, sőt! Látod próbálok segíteni mert átérzem a helyzeted. Szerintem nem igazán van mit veszítened ;) . Próbáékozz és sok sikert hozzá!!!
2015. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Probalkozni fogok amennyire csak tudok!:)
2015. ápr. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!